...
Суббота , 20 июля 2024

Вступ 2011

Вступ 2011Привіт усім!

Ось уже дуже скоро розпочнеться вступна кампанія 2011 року, а якщо бути точнішим то 1 липня, або через 5днів :). Знову буде ажіотаж серед вступників, хоча можливо меньший ніж того року так як і самих абітурієнтів цього року значно меньше. На шпальтах газет та Інтернет- видань можна було прочитати що біля деяких популярних серед вступників ВУЗ-ів у черзі стояли по кілька днів…

А ще жара яка була минулого літа… Уявляєте як це було? )

Цього року це очікує і на мене, а я досить багато начитався, наслухався розповідів інструкторів на ЗНО, які базікали досить багато_) Навіть займалися антирекламою деяких ВНЗ :).

А сьогодні я б хотів деякі із цих порад описати тут. Цікаво? Читаємо далі)

Отже, почнемо із початку. Вступ) Цього року хоч і стало меньше абітурієнтів, вступну кампанію продовжили, і триватиме вона цілий місяць. Тому часу подати документи вистачить у кожного).
Подавати документи, як Ви уже знаєте, можна у 5 ВНЗ та по 3 спеціальності у кожному, що дає у сумы 15 спроб попасти на халяву (державну форму навчання).

І доречі, цього року буде запущений експеримент МОН України, який носить назву «Електронний Вступ», який призначений, за словами самого міністерства, для того щоб батьки абітурієнта не витрачали лишніх грошей на поїздки по учбовим закладам. Про цей тип вступу я напишу також, але дещо пізніше, через те що сам досі не все знаю про це.
Далі у нас очікування рейтингових списків… Напевне ви всі чули про систему «Конкурс»? Я думаю що навряд чи. Тому я кілька слів про неї.

Система «Конкурс», знаходиться за адресою vstup.info та призначена для вільного доступу абітурієнтів до інформації про їхнє місце у рейтингових списках обраних ВНЗ.

Звучить звичайно дуже кльово, якби не одне «не», і цим «не» виявилася наша система…
Якщо конкретніше, то за законом вірними вважаються лише списки що вивішані на інформаційних стендах ВНЗ. Ось тут одно із чисельних можливостей «фальсифікації». Я думаю Ви зрозуміли як:).

Але всеж система vstup.info – дуже цікава та хороша розробка Міністерства. На вступі ви знайдете багато цікавої інформації про те скільки державних місць на обраній вами спеціальності, які бали у інших вступників…
Головне не очікуйте доки Вам подзвонять із ВНЗ і скажуть що прийняли Вас на державне, потрібно самому дізнаватися які Ви по рейтинговому списку.

Як розповідав один інструктор, Вас можуть повідомити дуже пізнo про те що ви «попали», і ви банально не встигнете привезти оригінали документів.

Але як на мене все таки найбільше уваги потрібно приділити vstup.info, так як ця система стане вам ну дуууже корисною при вступі. Оперативно дізнаєтеся (у 99% всіх випадків) на якому ви місці у рейтинговому списку.
Успіху при вступі!

О нас admin

Проверить еще

Backyard Landscape

Что такое быстровозводимые здания сегодня?

Желание жить только в самом безопасном и комфортном месте присуще каждому человеку, ведь это позволяет …

6 комментариев

  1. “А ще жара яка була минулого літа… Уявляєте як це було? ) ” – Ох-х… Краще б я цього не знала, це був дурдом…

  2. я чув, що наступного року ЗНО перенесуть на місяць, чи на два через Євро-2012…а вступників буде ще менше

    • Нарахунок ЗНО, воно походумає закінчитися ще у до 2чи 5го червня, а от нарахунок вступників, то це неправда, на наступний рік їх буде більше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.