...
Суббота , 20 июля 2024

Марафон: РНР за 61 день

Дуже незручно працювати якщо протікає дах, тому якщо ви теж хочете щось вчити, потурбуйтеся щоб на вашому домі була надійна покрівля!

Як вивчити РНРПривіт усім!

Дійсно, я дуже довгий час не писав у блог, все можна пояснити однією подією – ЗНО… Результати уже оприлюднили, і нажаль я не набрав такої суми балів як хотів, у мене вийшло досить мало… Попереду лише вступна кампанія… Але не про те мова сьогодні ;).

Отже, тема сьогоднішнього посту – марафон. Я досить часто читаючи блоги різних авторів бачу пости типу «100 000 рублів за 3 місяці» , «Машина до кінця літа» чи «Відвідуваність у 1000 / день за 77 днів» ну і багато інших тем, впевнений ви також часто бачите пости такої тематики. Ось і я, завершивши здачу тестів вирішив «запустити» свій марафон , але він неповязаний із заробітком коштів чи купівлею якоїсь речі, все значно банальніше, навчання 😉 Але на цей раз – саме те що я хочу вчити, це програмування, а якщо конкретніше то … «РНР на рівні професіонала за 61 день» .

Для тих хто не знає що таке РНР, скажу у двох словах:

PHP (англ. PHP:Hypertext Preprocessor — PHP: гіпертекстовий препроцесор), попередньо: Personal Home Page Tools — скриптова мова програмування, була створена для генерації HTML-сторінок на стороні веб-серверу. PHP є однією з найпоширеніших мов, що використовуються у сфері веб-розробок (разом із Java, .NET, Perl, Python, Ruby). PHP підтримується переважною більшістю хостинг-провайдерів. Проект за яким був створений PHP — проект з відкритими програмними кодами.

А тепер кілька слів про те як я собираюся учити РНР.

Раніше я пройшов курс по Веб-програмування по Попову, але зрозумів що цього дійсно дуже мало. У тому відеокурсі було пропущено дуже багато важливої інформації, він призначався лише для загального розуміння мови, але для мене цього було дуже мало, що я зрозумів як почав розбиратися у тих же шаблонах для блогу. Доводилося багато готових кусків коду просто вставляти із інших шаблонів, нерозуміючи як те чи інше працює.
А друг порадив пройти курси від Школи Програмування, от я скачав їх і собираюся пройти за 61 день 2 відео курси.
Один раз в тиждень буду публікувати пост із результатами мого навчання, а фінальним буде пост – відкриття нового проекту, так би мовити дипломної роботи, але тему я поки не розсекречуватиму.

Важлива частина ремонту у домі – інтер’єр віталень. До цього потрібно відноситися дуже прискіпливо, так як від нього залежить затишок у домі. А ось тут ви можете побачити три чудові ескізи головної кімнати у домі!

О нас admin

Проверить еще

Backyard Landscape

Что такое быстровозводимые здания сегодня?

Желание жить только в самом безопасном и комфортном месте присуще каждому человеку, ведь это позволяет …

5 комментариев

  1. Давай-давай, Удачі))) Але ж там не тільки РНР, там всі веб-технології)

  2. Я теж хочу вивчити рнр, основи і синтаксис знаю, а нюансів ні. Не знаю з якого боку підійти до вивчення. Якщо не жалко, скинь мені теж відео уроки на почту. Буду дуже вдячна.

    • Навряд чи я зможу вигрузити на пшту 3гб відеокурсів)

      • А ти ссилки просто давай на скачування на пошту. @Алена – вашого коментаря я не зрозумів. Що значить “основи і синтаксис знаю, а нюансів ні”?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.