Ticapac's blog | Навчання

Навчання

Развитие ребенка: успеваемость в школе

0

Как часто учителя критикуют детей за неуспеваемость, делая заявления о том, что ребенок умный, но на учебе это не сказывается. Обязательно ли школьнику быть отличником, чтобы доказать свою гениальность? (більше…)

А ви боялись екзаменів?

0

Якось ми з дружиною завели мову про екзамени та страх перед ними. Виявилось, що я практично не боявся їх, хоча мені здавалось, що саме я ще той боягуз. Просто коли мені кохана розказала про свої страхи перед екзаменами, я зрозумів, що мій страх просто ніщо, порівняно з її. Ні, вона вчилась на відмінно, та саме вона пила валерянку перед іспитами, а не я.

Цікаво. що екзаменів в школі я боявся більше, ніж іспитів в університеті. Мабуть, переріс чи що? Просто в універі іспити за іспитами – як не контрольні з лабораторними, так заліки і купа екзаменів. В школі все ж було набагато страшніше: Вчишся весь рік і тут на тобі, екзамен, де є питання про те, що вивчав ще рік назад і давно викинув з голови. Як же я хотів отримати хоч один за один предмет оцінку “автоматом”. Але не судилось.

Пам’ятаю один випадок зі шкільних екзаменів: Дівчина отримала п’ятірку автоматом, але вирішила всім довести, що отримала її не просто так і прийшла на екзамен і здала його на четвірку. Були тоді і сльози і вмовляння і як результат вона медалістка =)

Власне мої екзамени проходили практично всі без шпаргалок, та деякі винахідники запихали папірці із правильними відповідями в такі місця, про які навіть згадувати на хочеться. Це вже зараз є мікронаушники зі спеціальним магнітом, які можна реально приховати від будь-якої комісії та здавати усі екзамени на відмінно, а раніше навіть мобільники були в одиниць, правда і ті щось винаходили, аби не нервувати на екзаменах.

А ви боїтесь екзаменів? Чи просто згадуєте їх з посмішкою, як я?

Цей веселий Електронний вступ

3

Привіт усім!

Так як у минулого посту я починаю із того що для мене триває вступна кампанія… Встиг я уже не тільки поїздити в різні міста, подати документи в різні вузи ,включаючи Хогвартс. І ще, я навіть встиг опробувати експеримент нашого улюбленого Міністерства освіти – Електронний Вступ. Ось і про веселий випадок із ним я і хочу зараз розповісти. (більше…)

Як я подавав документи у Хогвартс

5

Привіт усім!

Моя вступна кампанія триває… Минулого тижня я їздив подавати документи у Хогвартс, ой, в Чернівецький Національний Університет імені Юрія Федьковича, і як тільки Я під»їхав до резиденції, то одразу у моїй голові промайнула думка: «Невже я потрапив у Хогвартс?» Дійсно, у своєму житті я ще не бачив настільки красивої , величної будівлі! (більше…)

Смішні фрази із творів 2011

5

Привіт друзі!

Я уже раніше писав про те якими чудовими фразами розкидаються у творах випускники 2010 року.
Це просто перли Української мови! Але ось, навіть мені набридло читати старі фрази, і знайшов я новенькі, фрази якими розкидаються цьогорічні випускники, мої ровесники! І Ви не повірите, значно цікавіше читати! Я просто валявся під столом!

Можете сказати що мені лінь писати щось, але на цьому моя ц цьому пості закінчується і починаються… (більше…)

Вступ 2011

6

Вступ 2011Привіт усім!

Ось уже дуже скоро розпочнеться вступна кампанія 2011 року, а якщо бути точнішим то 1 липня, або через 5днів :). Знову буде ажіотаж серед вступників, хоча можливо меньший ніж того року так як і самих абітурієнтів цього року значно меньше. На шпальтах газет та Інтернет- видань можна було прочитати що біля деяких популярних серед вступників ВУЗ-ів у черзі стояли по кілька днів…

А ще жара яка була минулого літа… Уявляєте як це було? )

Цього року це очікує і на мене, а я досить багато начитався, наслухався розповідів інструкторів на ЗНО, які базікали досить багато_) Навіть займалися антирекламою деяких ВНЗ :).

А сьогодні я б хотів деякі із цих порад описати тут. Цікаво? Читаємо далі) (більше…)

Марафон: РНР за 61 день

5

Дуже незручно працювати якщо протікає дах, тому якщо ви теж хочете щось вчити, потурбуйтеся щоб на вашому домі була надійна покрівля!

Як вивчити РНРПривіт усім!

Дійсно, я дуже довгий час не писав у блог, все можна пояснити однією подією – ЗНО… Результати уже оприлюднили, і нажаль я не набрав такої суми балів як хотів, у мене вийшло досить мало… Попереду лише вступна кампанія… Але не про те мова сьогодні ;).

Отже, тема сьогоднішнього посту – марафон. Я досить часто читаючи блоги різних авторів бачу пости типу «100 000 рублів за 3 місяці» , «Машина до кінця літа» чи «Відвідуваність у 1000 / день за 77 днів» ну і багато інших тем, впевнений ви також часто бачите пости такої тематики. Ось і я, завершивши здачу тестів вирішив «запустити» свій марафон , але він неповязаний із заробітком коштів чи купівлею якоїсь речі, все значно банальніше, навчання 😉 Але на цей раз – саме те що я хочу вчити, це програмування, а якщо конкретніше то … «РНР на рівні професіонала за 61 день» . (більше…)

Page 1 of 41234