Навчання

Раздельное проживание с детьми

0

Наступает долгожданный период, в который дети очень желают проживать на отдельной территории и вести вполне самостоятельную жизнь. Что в себе таит раздельное проживание?

Рассмотрим пример. Ребенку не хватило тех пяти лет прекрасной студенческой жизни сразу же после школы для полноценного получения всех знаний. И его единственная родственница мама постоянно его изводила всякими нотациями и ежечасный контроль, и постоянные упреки были к этому ребенку. Ребенок все же ушел и начал зарабатывать всякими рефератами, написанием сложных контрольных работ и он параллельно учился в институте. После нескольких лет получилось наверстать пробелы в знаниях. В то время появилось у него множество подработок, которые и позволили оплатить свою квартиру и важные курсы, которые дают хорошую практическую базу. Рекомендуем обращать внимание на квартиры в Харькове. А непосредственно купить вы их можете на сайте недвижимости an-gorod.com.ua, там встречаются очень часто выгодные предложения!
(більше…)

Развитие ребенка: успеваемость в школе

0

Как часто учителя критикуют детей за неуспеваемость, делая заявления о том, что ребенок умный, но на учебе это не сказывается. Обязательно ли школьнику быть отличником, чтобы доказать свою гениальность? (більше…)

А ви боялись екзаменів?

0

Якось ми з дружиною завели мову про екзамени та страх перед ними. Виявилось, що я практично не боявся їх, хоча мені здавалось, що саме я ще той боягуз. Просто коли мені кохана розказала про свої страхи перед екзаменами, я зрозумів, що мій страх просто ніщо, порівняно з її. Ні, вона вчилась на відмінно, та саме вона пила валерянку перед іспитами, а не я.
(більше…)

Цей веселий Електронний вступ

3

Привіт усім!

Так як у минулого посту я починаю із того що для мене триває вступна кампанія… Встиг я уже не тільки поїздити в різні міста, подати документи в різні вузи ,включаючи Хогвартс. І ще, я навіть встиг опробувати експеримент нашого улюбленого Міністерства освіти – Електронний Вступ. Ось і про веселий випадок із ним я і хочу зараз розповісти. (більше…)

Як я подавав документи у Хогвартс

5

Привіт усім!

Моя вступна кампанія триває… Минулого тижня я їздив подавати документи у Хогвартс, ой, в Чернівецький Національний Університет імені Юрія Федьковича, і як тільки Я під»їхав до резиденції, то одразу у моїй голові промайнула думка: «Невже я потрапив у Хогвартс?» Дійсно, у своєму житті я ще не бачив настільки красивої , величної будівлі! (більше…)

Смішні фрази із творів 2011

5

Привіт друзі!

Я уже раніше писав про те якими чудовими фразами розкидаються у творах випускники 2010 року.
Це просто перли Української мови! Але ось, навіть мені набридло читати старі фрази, і знайшов я новенькі, фрази якими розкидаються цьогорічні випускники, мої ровесники! І Ви не повірите, значно цікавіше читати! Я просто валявся під столом!

Можете сказати що мені лінь писати щось, але на цьому моя ц цьому пості закінчується і починаються… (більше…)

Вступ 2011

6

Вступ 2011Привіт усім!

Ось уже дуже скоро розпочнеться вступна кампанія 2011 року, а якщо бути точнішим то 1 липня, або через 5днів :). Знову буде ажіотаж серед вступників, хоча можливо меньший ніж того року так як і самих абітурієнтів цього року значно меньше. На шпальтах газет та Інтернет- видань можна було прочитати що біля деяких популярних серед вступників ВУЗ-ів у черзі стояли по кілька днів…

А ще жара яка була минулого літа… Уявляєте як це було? )

Цього року це очікує і на мене, а я досить багато начитався, наслухався розповідів інструкторів на ЗНО, які базікали досить багато_) Навіть займалися антирекламою деяких ВНЗ :).

А сьогодні я б хотів деякі із цих порад описати тут. Цікаво? Читаємо далі) (більше…)

Page 1 of 41234