...
Пятница , 2 декабря 2022

Kolibree презентувала на CES-2014 «розумну» зубну щітку

308На початку нового 2014 року в рамках виставки електроніки CES — 2014 , яка проходить в Лас -Вегасі , була представлена ​​незвичайна розробка. Очікується , що новинка — «розумна» зубна щітка , створена представниками компанії Kolibree , з’явиться в роздробі до завершення поточного року.

Kolibree презентувала на CES — 2014 «розумну» зубну щітку
Гаджет , який представляє собою перший в світі зубну щітку , здатну комунікувати з мобільними пристроями , наділене здатністю « запам’ятовування » всіх даних про звички свого володаря , що стосуються чищення зубів , тим самим дозволяючи підвищити її якість.

Імовірно , цінник такого девайса матиме напис у межах 100 — 200 американських доларів (вартість визначається модифікацією моделі). Більш детальна інформація про версії «розумною» зубної щітки не представлена.

Щоб оцінити роботу високотехнологічного гаджета , необхідно інсталювати на Смарфтон додаток , яким комплектується зубна щітка. Взаємодія між пристроями здійснюється за допомогою бездротового каналу , організованого по Bluetooth.

Рухи щітки , що здійснюються в процесі чищення зубів , фіксуються в пам’яті , далі синхронізуються з програмним забезпеченням. Софт покаже користувачеві інформацію про тривалість процесу гігієни порожнини рота , дозволить дізнатися , наскільки якісно очищені важкодоступні місця.

Мобільний софт дозволяє вести статистику для декількох користувачів , таким чином він підійде для сімейного використання . Творці запевняють , що їх розробка послужить відмінним стимулом для дорослих і дітей , що спонукає якомога краще доглядати за своїми зубами , адже чим більшою інформацією володіє користувач, тим більш відповідально зможе підійти до справи.

Відкриттів програмний код розробки компанії Kolibree дасть можливість стороннім творцям додатків написати свою версію софта для новинки.

Друзі сайту: вас може зацікавити інформативний та якісний обзор Dark Age — популярної онлайн-гри з цікавим сюжетом та графікою!

О нас admin

Проверить еще

powerslide next grey 100 freeskates

Ролики для творческого фрискейта

Ролики для творческого фрискейта Роллер спорт привлекает тысячи любителей активного отдыха разнообразием стилей. Вы можете …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.