...
Вторник , 16 апреля 2024

Печі для бань і саун

1341428299 hitБез відповідної грубки сауна ніколи не буде виконувати свої завдання. Раніше для виробництва потрібної температури використовувалися тільки для дров’яні печі. Сьогодні, найчастіше їх замінюють їх електричні печі.

дров’яні печі

Їх безперечна перевага, це можливість установки всюди там, де немає доступу до електрики. Але потрібен окремий димової кабель. Вони сильно нагріваються, тому повинні перебувати на безпечній відстані (принаймні, 50 см) від горючих матеріалів або ізольованих стін.
У сауні з дров’яної грубкою забір повітря повинні бути розташований на підлозі, подалі від печі. Повітря виходить через димовідвод. Печі такого типу все ще може купити у більшості компаній, що пропонують сауни. Але клієнти все частіше вибирають інший тип печей.

На сторінці http://caminos.com.ua/catalog/elektropechi-dlya-bani/ ви можете знайти та замовити якісні електропічки для бані та сауни за доступними цінами!

електропіч

Легке обслуговування, простота установки і експлуатації, вартість невелика. Потужність грубки підбирається залежно від кубатури сауни. У лазнях дотримуються правила, що на 1 м3 треба 1 кВт. У продажу є печі з потужністю від 2 до 20 кВт. Печі з потужністю до 5 кВт можуть мати однофазное харчування, великі – вимагають 3 фази з’єднання. Точні вимоги для електричних з’єднань завжди знаходяться в технічній документації печі.

спеціальні камені

У верхній частині грубок для сауни часто знаходяться також різні за своє величиною ємності для спеціальних каменів, які акумулюють тепло. При нагріванні камені поливають водою, в результаті чого моментально з’являється гаряча пара. У сауні ви не можете використовувати звичайні камені – вони можуть вибухнути і пошкодити піч. Повинні бути використані тільки камені, що надаються компаніями, які продають сауни. Контейнерні для каменів повинні перевірятися не рідше одного разу на рік. Після цього ви повинні зняти всі камені і видалити з них дрібний пісок опади з води. У контейнері можуть перебувати лише цілі і неушкоджені камені.

парова сауна

На додаток до традиційної печі, також потрібне спеціальне пристрої для виробництва пари – парогенератор. Його потужність підбирається також відповідно кубатури сауни – але не більше 15 метрів від неї – і підключається до установки з холодною водою. У генераторі вода нагрівається до температури кипіння і у вигляді пари подається в баню через мідні дроти. Місце звільнення гарячої пари перебуває під лавками в сауні. У найсучасніших парогенераторах всі функції – наповнення, спорожнення і промивання резервуара для води після завершення роботи – повністю автоматизовані.
На ринку також доступні печі комбі з вбудованим парогенератором і контейнери для трав. Вони дозволяють використовувати три види сауни: суху, вологу і парово-трав’яну.

О нас admin

Проверить еще

bde0fa30bd9002b37cab96b7acfq dacha i sad ulichnyj tsvetnik derevyannoe kashpo ulichnoe kas

Деревянные садовые горшки – практичность, эстетика и функциональность

Деревянные кашпо, если они сделаны добротно, прекрасно впишутся в сад, деревянные террасы и балконы. Горшки, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.