...
Суббота , 20 июля 2024

Насичений календар кінців світу

Всі ви знаєте таке чудове місто як Львів, і можливо багато хто поїду цьго літа туди на екскурсії, повірте, там є на що подивитися! Але вам потрібно буде буде обовязково знайти хороші готелі львова, та із помірними цінами. Тому бажано визначитися наперед.

77dcf0363a5cd2e48b63d64d2e18c8ef fullПривіт усім!

У минулій публікації я обіцяв записати відеоурок як зробити шпаргалку на теефон, але нажаль програма для запису відеоуроків відмовилася працювати на новій збірці Віндовс 7 х64, тому як розберуся одразу викладу. Пости надіюся зможу писати часто, так як останні дні у мене роха безсонниця і от тільки сьогодні поняв що її можна використати як мотиватор до написання публікацій =).

Але сьогодні я розповім не про те. Напевне багатьом із Вас уже набридли ці постйні проротства про кінець світу, а декому, як і мені, навіть цікаво що придумають пророки в черговий раз. Тому сьогодні, я викладу цілий календарик кінців світу. Скажу одразу, графік дуже інтенсивний, готуємося 🙂

2008 – на землю мав упасти астероїд діаметром понад 800 метрів.

2009 – виходячи з розшифровок центурій Нострадамуса Пітером Лорі, цього року повинен був настати Армагеддон.

2010 – закінчиться нафта, і світ поглине війна за ресурси. Іще обіцяють, що Земля відвернеться від Сонця. Але це буде тимчасовий кінець світу.

2011 – кінець календарного циклу Майя. Доволі відомий кінець світу, можливо, відбудеться зіткнення з астероїдом 2005 Yu55.

2012 – Найбільш пропіарений кінець світу. Тут цілий букет – час п’ятого Сонця, сама сонячна система стане якимось боком до галактичної осі, порушаться всі космічні цикли, зміна полюсів тощо. Дітям індиго радять підготуватися, у 0,5% населення є шанс вижити.

2013 – Раґнарок, він же судний день. День початку й кінця! Гіперпросторовий перехід у четвертий вимір. Для смертних це буде смерть, а для богів – народження.

2014 – астрофізики кажуть, що до нашої сонячної системи добереться хмара космічного пилу, який змітає все на своєму шляху. Скучно!.

2015 – кінець якогось-там 9576-річного циклу, який призводить до загибелі цивілізації. Теж скучно.

2016 – Джеймс Гансен, дослідник кліматичного стану на Землі, стверджує, що цього року розтануть льодовики та більша частина суші буде затоплена… Навряд до України добереться)

2017 – кінець світу згідно з теорією ієрархічних катастроф.

2018 – ядерна війна від того ж славнозвісного Нострадамуса.

2019 – банальне зіткнення з астероїдом 2002 Nt7.

2020 – Ісаак Ньютон, виходячи з прогнозів Іоанна Богослова, розрахував, що кінець світу буде саме цього року.

От бачите, як багато кінців світу буде? Що цікаво, я неможу зрозуміти пана Нострадамуса, як можна пророчити кілька кінців світу, та ще й поряд один із одним? Але вірити чи ні у кінець світу вирішувати тільки Вам, Дорогі Читачі!

Бувайте!

О нас admin

Проверить еще

bde0fa30bd9002b37cab96b7acfq dacha i sad ulichnyj tsvetnik derevyannoe kashpo ulichnoe kas

Деревянные садовые горшки – практичность, эстетика и функциональность

Деревянные кашпо, если они сделаны добротно, прекрасно впишутся в сад, деревянные террасы и балконы. Горшки, …

7 комментариев

  1. Коротше кажучи, один кінець світу на рік. 🙂
    До речі, недавно читав цікаву книжку про майя. Так ось, вони порахували, коли буде кінець світу. І настільки була в це віра, що коли підходив час, вони всі покинули свої міста і пішли в джунглі (з яких вже не поверталися)… Потім виявилось, що час був погано підрахований і після перерахунку вийшла нова дата: 2012 рік… Ось так.
    Нажаль, після того, як під час аутодафе іспанські конкістадори спалили майже всі рукописи майя, дізнатись правду практично неможливо…

  2. А давайте в 2012 теж в джунглі підемо? Може і на цей раз нас кінець світу омине…

  3. У мене є краща ідея. Давайте кожного року будемо відмічати нове свято “Кінець світу”. Буде схоже на ще один Новий Рік.

  4. Я десь читав інтерв”ю з якимось індіанським шаманом і він щиро здивувався коли почув про кінець світу. Типу, Майа такого нічого не прогнозували, просто робити календар до безкінечності не хотіли. А початок нового циклу насправді нічого поганого

  5. Я уявляю, що буде в світі творитися ближче до грудня 2012. Не всі ж люди скептично відносяться до прогнозів і передбачень.

  6. Багато де бачив це, але менi не вiриться у це. Не було чим займатися цим Майя та вигадували рiзнi дурницi.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.