...
Среда , 28 сентября 2022

Арія vs Кіпєлов

imagesПривіт друзі!

Напевне всі чули про такий рок-гурт як «Арія»? Як на мене чудова група із чудовими композиціями, але як більшість читачів напевне знають група «розкололася», і від неї пішов її голос – Валерій Кіпєлов та один із гітаристів, які створили свій гурт під назвою.. «Кіпєлов». З того моменту я не слухав їх через те що не мав доступу до мережі, а їх місця зайняли так гурти як Холодне Сонце, Iron Maiden, Nazareth…

Але у мене в гуртожитку є дуже удова річ – халявний Інтернет 1 мб/с, звичайно це не багато, і збої бувають досить часто, але все ж безкоштовно :).

От я нещодавно скачав нові альбоми обох гуртів, для порівняння. Новий альбом Арії – Фенікс, та Кіпєлова – Жить Вопреки, і мушу визнати, що останній мені сподобався значно більше, так як теперішній вокал Арії не рівняється із Кіпєловим. Але і у Кіпєлова не все ідеально. Гра на інструментах, сама мелодія мені більше подобається у Арії.
Звичайно в обох альбомах гуртів є хороші треки, але так все ж на мою думку… Було б надзвичайно добре, якби гурти знову об’єдналися, я дуже хотів би почути знову стару Арію, яка на мій погляд була значно кращою ніж теперішня, чи ніж «Кіпєлов» .

Надіюся що якось вони знову об’єднаються і ми почуємо знову чудові треки! Чи як Ви вважаєте?

——————

Хотите поменять дома мебель? Тогда вам нужно купить мягкую мебель Киев! Огромный ассортимент и высочайшее качество товара вместе делают магазин лучшим местом покупки!

О нас admin

Проверить еще

«Потрібні гроші? Відмовся від чека!» — Грінпіс.

Привіт усім відвідувачам блогу! Сьогодні я не писатиму публікації так як до нас у гості …

5 комментариев

  1. У самого Кіпєлова був на той час бомбовий голос (не знаю як зараз). Такому голосу конкуренції просо не існувало (для прикладу слухаю трохи «Горизонт», ще якісь російськомовні рок-гурти — вони далекі абсолютно).

  2. Ех…згадалися концерти Арії…
    Приїхали б знову повним складом до нас…

  3. Не подобається(

  4. Жить вопреки мені теж більше сподобався.
    І ще один аргумент в моїй любові до Арії і Кіпєлова (хоча любов ця більше ірраціональна і нічого її аргументувати) — тексти Маргарити Пушкіної

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.