...
Суббота , 20 июля 2024

Google анонсувала нові 3D-картки для Google Earth

Компанія Google анонсувала впровадження декількох нових можливостей у свій картографічний сервіс Google Maps, а також в Google Earth.

Одним з таких нововведень є впровадження 3D-карт великих міст. Відзначається, що 3D моделі будинків і раніше були доступні в сервісі Google Earth, проте в даному випадку використовувалася інша технологія створення тривимірних об’єктів. Для цього здійснювалася зйомка міст за допомогою літальних апаратів, а потім проходив процес накладення знімків. В результаті, в оновленому сервісі будуть доступними тривимірні зображення не тільки будівель, але й інших досить великих об’єктів, наприклад, дерев і пам’ятників. Отримані знімки дозволяють бачити всі сторони об’єктів на 3D-карті. Згідно з наявною інформацією, нові можливості перегляду 3D-карт спочатку стануть доступними для користувачів додатку Google Earth для Android і iOS, а настільна версія з’явиться трохи пізніше. Очікується, що до кінця цього року 3D-покриття буде доступно для найбільш великих міст із сукупним населенням 300 млн чоловік (у тому числі і міста Європи).

Для користувачів Google Maps для Android анонсована можливість використання карт в режимі офлайн. Таким чином, перед поїздкою користувач зможе завантажити в свій мобільний пристрій карту цільового міста чи регіону, а потім користуватися нею без підключення до мережі Інтернет. Це дозволить заощадити мобільний трафік і грошові кошти, що особливо актуально в роумінгу. За словами представника Google, карта майже всієї території San Francisco Bay займає близько 50 МБ. При цьому завантажені дані включають інформацію про всіх вулицях, ярликах і точках інтересу.
———-
Наткнулся случайно на блог участника. Интересный сайт, главное тематический! Истории участника, известные участники и многое другое!

О нас admin

Проверить еще

04a42b44dd8f

БК Париматч: ставки на спорт и казино

Популярный букмекерский портал Pin-Up постоянно расширяет перечень своих услуг. В скором времени на сайте компании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.