...
Понедельник , 26 сентября 2022

ТОП хостинг панелей

Вибір хорошого та дружелюбного хостинга — це дуже важливо. Від його швидкодії та надійності буде залежати робота вашого сайту. Для україни бажано Заказать хостинг на серверах в UA-IX , так як тоді швидкодія для українських користувачів буде максимальною. Але не слід забувати і про зручність, за яку відповідає хостинг-панель.
Агентство «Теглайн» опублікувало перший рейтинг лідерів ринку хостинг-панелей за результатами дослідження, проведеного серед близько 300 веб-студій і інтернет-агентств Росії в кінці 2011 р.

Частки провідних панелей управління хостингом розподілилися наступним чином: ISPmanager — 49,1%, cPanel — 46,8%, Parallels Plesk Panel — 21,5%, Direct Admin — 15,1%.

Одержаний рейтинг в цілому відображає розстановку сил на ринку, вважають експерти рейтингу, якщо не брати до уваги сегмент невеликих компаній, які, швидше, вибирають некомерційні панелі типу OpenPanel і ZPanel, самописні панелі хостерів або налаштовують сервер вручну. Також наголошується, що ситуацію визначають не стільки веб-студії, які беруть участь в якості респондентів у опитуванні, скільки великі російські хостинг-провайдери, які встановлюють до себе ту чи іншу панель управління.

О нас admin

Проверить еще

04a42b44dd8f

БК Париматч: ставки на спорт и казино

Популярный букмекерский портал Pin-Up постоянно расширяет перечень своих услуг. В скором времени на сайте компании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.