...
Суббота , 20 июля 2024

Для кириличних доменів .UA став доступним апостроф

Як повідомляє ZN.UA, тепер зацікавленим особам при реєстрації українських кириличних доменних імен в доменній зоні. UA стало можливим використання апострофа. Така можливість стала доступна з червня. В даний час кириличні доменні імена з апострофом можна створювати в публічних доменах. Com.ua,. Kiev.ua,. Donetsk.ua,. Dn.ua,. Kharkov.ua і. Kh.ua.

Дана можливість стала доступною завдяки тому, що вступила в дію відповідна оновлена ​​версія регламенту IDN-доменів. Незабаром всі публічні домени, які працюють з IDN (що містять символи кириличного алфавіту), оновлять свої таблиці і зможуть реєструвати імена з апострофами.

При цьому наголошується, що при наборі апострофа необхідно враховувати деяку специфіку цього символу. Так, при наборі апострофа, слід враховувати, що в англійській мові апостроф використовується не як буква, а як символ пропуску букв, в українському апостроф є повноцінною буквою, і для нього передбачений буквений символ кодування, відмінний від кодування апострофа-знака, який є на клавіатурі. Щоб використовувати літеру «апостроф», наприклад, в операційній системі Windows, необхідно, утримуючи клавішу «alt», набрати на цифровій клавіатурі комбінацію символів «700», і саме такий символ можна використовувати в назві українського кириличного домену.
—–
Хотите поговорить со своими близкими которые находятся за границей но звонить с обычного телефона дорого? Тогда позвоните с компьютера! Все что вам нужно – скачать скайп,и звон и сколько хотите!

О нас admin

Проверить еще

04a42b44dd8f

БК Париматч: ставки на спорт и казино

Популярный букмекерский портал Pin-Up постоянно расширяет перечень своих услуг. В скором времени на сайте компании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.