...
Четверг , 18 апреля 2024

КонКВИЗтадор – гра для інтелектуалів

Хотите выбрать подарки детям не выходя из дома? Найдите хорошие игрушки интернет магазин, и купите всё онлайн!

imagesПривіт усім! Досить давно я не писав нічого нового у блог, чи то від нестачі часу, чи то від нестачі натхнення… Але меньше з тим. Нещодавно сходив в гості до друга, який, наскільки я знаю, взагалі не грає в ігри, тим більш онлайн. А тут заходжу – і на екрані монітора стратегія…

Дізнався я назву цієї гри – КонКВИЗтадор, та вирішив сам спробувати її пограти. Виявилося – надзвичайно цікава інтелектуальна гра, але щоб грати у неї потрібно мати хороший запас знань, або гарно вгадувати :).

 

Суть гри у тому щоб вірно відповідаючи на запитання які ставить система, завоювати найбільше території. У грі приймають участь троє учасників.

Гра поділяється на 2 частини:

1. Розподіл території. У нас є карта Росії, і автоматично розставленні три столиці гравців, далі, система задає кожному гравцю по-черзі запитання, якщо відповідає вірно отрмує ще одну територію.

2

2. Починається війна. Гра складаєтьс із 4 раундів, кожен з яких розпочинає певний гравець, нападаюччи на територію сусідню своїй.

Кожна територія має свою вартість в очках. Чим більше у Вас захоплених територій – тим більше очок. Переможцем вважається той, хто набере найбільшу кількість очок. 333

Виграти гру Ви можете навіть якщо після перших трьох раундів у вас кількість очок близька до нуля, а із територій залишиася лише столиця.  Четвертий раунд – найважливіший, так як тут Кожен може атакувати навіть ту територію, яка не сусідня Вашим. Найкраще – атакувати столиця, так як захопивши чужу столицю, Ви автоматично отримуєте всі території того гравця.

Кількість питань у грі – дуже велика, граю уже не перший день – а одинакових питань я ще не зустрічав.

Взагалі, Конквізтадор – одна із кращих вбивалок часу, які я бачив 🙂

А на закінчення  новірчна пісенька: Abba – Happy New Year

 

——————

Интересуют обьявления в Казани? Тогда вместо того чтобы хоить по киоскам с газетами просто гляньте сюда – Доска объявлений Казань на ВсеСделки , сдесь есть всё что Вам нужно!

О нас admin

Проверить еще

item4

Как сделать забор из деревянного штакетника

Забор из древесного штакетника можно применять не только в качестве ограды для участка. Он также …

One comment

  1. Виглядає забавка досить цікавою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.