...
Четверг , 29 сентября 2022

Прикалуємося над юзерами. Говорящі ярлики

1Вітаю усіх відвідувачів блогу!

А люблю я прикалуватися у шкільному класі інформатики над учнями, то через софтину NetSupport мішаю, то керую мишкою коли Контру грають, ох і реакція! Дехто починає мишки міняти, дехто за кабель тримає, дехто вумним голосом каже що мишка поламалася… Також була справа що приклеїв мишку суперклеєм до стола, але трішки перестарався, переборщив із дозою клею і получив від вчителя за погнутий ключ, яким питалися мишку віддерти =). Ще був випадок що так як компи стоять один біля одного, попідключав мишки компів до сусідніх системників, теж непогана реакція.

А одного разу поставив софтину, написану на Delphi, яка засавляє все на екрані трястися і змінює назвивідкритих вікон на «I’m Stake out you!» ! =)….
Але вистачить про те, сьогодні я хочу розповісти про прикол, який спав мені на думку буквально 2 годинки назад, коли найшов в неті веселий скрипт, про який — читайте далі)

Отже, для початку створюємо в папці з Windows (щоб юзер не знайшов 🙂 ) звичайний текстовий файл, змінюємо його назву на «goblin«, а розширення на .vbs. Далі відкриваємо його звичайним блокнотом, та вписуємо наступний текст:

Set sapi=CreateObject("sapi.spvoice")

sapi.Speak "Preeveet Andriy ya tviy komPuter"

Цей скрипт задіює стандартний голос Віндовса — Сема, те що він буде читати пишимо ЛАТИНСЬКИМИ буквами замість Preeveet Andriy ya tviy komPuter.
От, файл готовий, тепер ідемо на робочий стіл, вибираємо якийсь ярлик яким жертва користується досить часто, беремо його властивості, у стрічці Об»єкт вписуємо — %windir%\goblin.vbs
У Стрічці Робоча папка видалюємо весь текст. Далі натискаємо кнопку Змінити значок та обираємо там значок який був до наших маніпуляцій, якщо не обрати потрібний значок, то він стане у вигляді сувійчика, а нам цього не потрібно!
Ну, це усе, перевіряємо — натскаємо на цей ярлик і замість того щоб відкрилася папка/програма звучить голос Семена =)
Надіюсь Вам це допоможе розіграти когось , до зустрічі!

——————————

Хотите сесть на диету? Посмотрите лучше правильное здоровое питание, лучше поможет!

О нас admin

Проверить еще

shkaf kupe domino 3d 18m tMPL4MzOysj

Шкаф-купе: ищем свой идеал

Сегодня отечественный мебельный рынок буквально заполонила встроенная мебель, однако даже она не смогла вытеснить и …

2 комментария

  1. Збочинець ти 🙂 Уявляю їхні знервовані обличча 🙂 Я теж люблю прикалавутися

  2. Гарний прикол,буду на братові випробовувати=))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.