...
Среда , 17 апреля 2024

Dragon Age: Inquisition вийде пізніше, зате рас буде більше

dragon age inquisition vyydet pozzhe zato ras budet bolsheКомпанія BioWare повідомила своїм користувачам про те, що завдяки тому, що вона вирішила відкласти реліз гри Drаgon Age: Inquisition на один рік, їй вдалося повернути в гру безліч різних рас, за які у гравця з’явиться можливість зіграти.

Саме за рахунок того, що дата релізу гри була перенесена, у студії з’явилася достатня кількість часу, для того, щоб втілити в життя всі побажання її шанувальників. Тепер у всіх фанатів гри з’явитися можливість битися за такі раси, як ельфи, гноми, і можливо ще деякі інші раси.

Також, як і в грі Drаgon Age: Origins, в новій грі під назвою Dragon Agе: Inquisition, на історію вашого героя зможе вплинути вибір раси. Так, наприклад, ельфи є нікчемними слугами цього світу, а деякі з гномів отримали вигнання від власного ж народу. Однак не слід довіряти ні гномам, ні ельфам. Однак, якщо гравець все ж таки прийняв рішення зіграти за одну з цих рас, то вам слід знати, що до вас стануть ставитися по особливому. У деяких з моментів саме такий вибір зможе надати великий вплив на сюжет гри в цілому.

Ще одним вкрай важливим у грі моментом є те, що під час створення свого персонажа, обов’язково слід враховувати факт того, хочете ви стати магом чи ні. Адже, як ви знаєте, у грі під назвою Inquisitiоn, всі події розгортаються на тлі битви між храмовниками і магами.

Нова гра, яка буде називатися Dragоn Age 3: Inquisition, з’явитися у продажу не раніше ніж наступного року восени, так що у користувачів поки ще є сила-силенна часу, для того щоб прийняти остаточне рішення, за яку з рас їм грати.

Друзі сайту: але якщо ви втомились чекати вихід саме цієї гри, ви можете купить игры для ps3 за цілком доступними цінами та на будь-який смак!

О нас admin

Проверить еще

КонКВИЗтадор – гра для інтелектуалів

Хотите выбрать подарки детям не выходя из дома? Найдите хорошие игрушки интернет магазин, и купите …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.