...
Суббота , 20 апреля 2024

Підсів на Combat Sector

CombatПоки грався зі зливом трафіку з “контакту” на ігрові офери AD1 за часту пробував ігри на собі – потрібно розуміти на що лити траф, щоб отримати максимум ефекту. Частенько бувало таке, що винагорода за досягнення 2-го чи 3-го лвл у грі платили біля 2-х баксів, але сама гра повне ГІВНО, в яке не хочеться грати навіть 2 хв. Тому злив на такі ігри дуже сумнівний в плані заробітку.

Так ось, я пробував ігри і випадково підсів на шутер від третього лиця Combat Sector. Винагороди за регу офер не дає, але за завершення тестового бою виплата 10 російських рублів. (з 24-го жовтня знизили до 7 руб. Фіг хто буде лити!) От я вирішив завершити той бій:

Все просто, все кульно, все банально, але ппц як затягує. Ніби стара добра контра. Після 5 хв. першого бою я покращив свій пістоль та броню і пішов на другий, третій.. Потім купив нову “пуху” і все по новій. Спробував різні режими бою і зрозумів – гра бомба.

Почав лити на неї, але не дуже успішно. Тоді спробував лити не показами, а за кліки. Оскільки навіть український трафік дороговатий, то я спробував товаришів білорусів. Клік у 1.27 руб. мене влаштовував. Але блін, два дня витрачено на 20 кліків =( Це довго. Результат 3 реги по 10 руб. Тобто я навіть вийшов у плюс =)

З такими темпами масштабно зливати немає сенсу. Під такого офера краще зробити або окремий сайт, або на своєму розкрученому ігровому блозі написати відклик про гру – от тоді будуть реги.

Я не давав рефки на гру, тому просто раджу погамати у вільний час тим, у кого не наворочений камп. Гарної вам гри та просто фану. Але не забувайте про мій пост про онлайн ігри!

— – —

Тем, кому нужна массовая рассылка смс пришла чудесная пора! Теперь отправить sms с компьютера: новости клиентам может любой желающий. Зполняете нужные поля формы, оплачиваете счет и вуаля – смс у получателей, то есть ваших клиентов.

О нас admin

Проверить еще

КонКВИЗтадор – гра для інтелектуалів

Хотите выбрать подарки детям не выходя из дома? Найдите хорошие игрушки интернет магазин, и купите …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.