...
Пятница , 19 апреля 2024

Онлайн-версія бойовика GTA отримає близько 700 місій

178

За словами Леслі Бензіс , глави Rockstar Games , багатокористувацький бойовик Grand Theft Auto Online буде містити близько 7 сотень різних завдань . Інформацію фахівець компанії озвучив в інтерв’ю представникам іспанського ресурсу 3Djuegos .

Онлайн-версія бойовика GTA отримає близько 700 місій
Дизайнер повідав , що у геймерів є кілька способів для отримання доступу до місій . Гравці можуть виявляти завдання на мапі , отримувати завдання в телефонному режимі від NPC , що пропонують нову роботу.

Безніс розповів , що , крім цього , користувачі зможуть отримати доступ до традиційного переліку місій , цей список можна знайти в меню GTAuto Online . Щоб геймерам не доводилося нудьгувати , в грі передбачені близько 500 квестів , що чергуються між учасниками ігрового проекту.

Ранг користувача визначає складність майбутнього завдання : чим він у гравця вище , тим більш хитромудрі місії йому належить пройти . Деякі завдання з пограбуваннями можуть виконуватися виключно певними персонажами із застосуванням обумовлених типів зброї , а також транспортних засобів. Свої умови можуть виставляти розробники місій , доступних для скачування за допомогою Social Club .

При авторизації гравця в GTA Online , щоразу камера в автоматичному режимі здійснює пошук його на карті. У момент знаходження героя відбувається активація пошуку супротивників. Крім цього , система починає розшукувати друзів геймера за наявності таких у бойовику . Враховується також ранг приятелів, що знаходяться поряд з головним героєм.

Що стосується дати релізу нової версії популярного бойовика Grand Theft Auto 5 , то подія ця запланована розробниками на 17 вересня поточного року для PS3 , Xbox 360. GTA Online являє собою багатокористувацький режим амбітного кримінального ігрового проекту.

Друзі сайту: якщо вам подобаються якісні бойовики, вас неодмінно зацікавить фильм Профессионал, де знявся Джейсон Стетхем та Роберт Де Ніро.

О нас admin

Проверить еще

КонКВИЗтадор – гра для інтелектуалів

Хотите выбрать подарки детям не выходя из дома? Найдите хорошие игрушки интернет магазин, и купите …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.