...
Пятница , 19 апреля 2024

Гра яка найкраще продається

288521221 4556772d69Вітаю усіх!

Напевне більшість із Вас любить інколи погратися в ігри на ПК, це навіть корисно, як доводили вчені, але як і усе, в розумних мірах, якщо сидіти цілими днями стріляючи ботів, забиваючи голи, чи організовуючи рейди в онлайн забавках типу ВоВ чи Лінійки, то це принесе значно більше шкоди аніж користі, відхиляючись від теми посту скажу що був випадок, напам”ятаю коли та де, але факт що був, хлопець, років 14, викинув з вікна квартири на 8 поверсі свого меньшого брата, який діставав, і нічого поганого в цьому небачив, так як за його словами, у брата ще залишалося 7 життів……….


Але повертаючись до теми посту, я хотів би розповісти про гру, у яка принесла рекордні суми своїм розробникам. І ця гра – нова части на всі відомої серії Call of Duty – Black Ops. За перші кілька тижнів після появи гри на прилавках, вона принесла Activision Blizzard понад 1 млрд (!!!) вічно зелених американських гривень) Звичайно були ще ігри які приносили розробникам такі суми, але ніяка раніше цього не робила у такий короткий термін! Ще до випуску гри, було зібрано попередніх замовлень більш ніж 20 млн!

Тому я вирішив сам спробувати що ж хорошого у цій грі. Завтра йду брати диск, враження опишу в одному із наступних постів!

————————————————

Хотите заработать на своём блоге? Посмотрите биржи для заработка на блоге там вы обязательно найдёте то что подходит именно для вашего блога!

Хотите сделать смс рекламу на множество номеров? Смотрите массовые sms рассылки, это то что Вам нужно!

О нас admin

Проверить еще

Підсів на Combat Sector

Поки грався зі зливом трафіку з “контакту” на ігрові офери AD1 за часту пробував ігри на собі …

2 комментария

  1. Ну. і де ж враження?? я чекаю на них, щоб і собі купити)))

  2. @Тетяна та от невдалося ще гру достати) інет не безлімітний тому скачати неможу. А у знайомого виявляється не КоД о Медаль за Відвагу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.