nescafe sticks redВітаю усіх любителів виграти грошики)!

У Вас повинна бути якась ідея, яку б Ви хотілити втілити в життя, але на це не вистачало коштів.Тепер це можна надзвичайно легко виправити! Ви зможете побудувати якийсь парк, організувати концерт чи ще щось, на що здатна Ваша фантазія та можливості!

Напевне усі Ви бачили рекламу про негра ой, афроамериканця який рекламує 3 різні види кави Nescafe, чи рекламу зі слоганом «Помиляйся, тільки не зупиняйся!» від тієї ж кавофірми. І ось нещодавно я дізнався що ця ж компанія проводить акцію (доречі уже втретє) де у Вас є можливість виграти 50 тисяч гривень, але ці гроші не для якихось ваших забав чи примх, а для роботи над ідеєю, проектом.


Загальний фонд — 150 тисяч гривень, їх розпподяляють переможцям у трьох категоріях — творча ідея, соціальна ідея, та бізнес ідея.
Що потрібно для виграшу?

1. Продумати ідею

2. Зереєструватися на сайті нескафе

3. Опублікувати свою ідею там, у потрібній категорії

4. Рекламувати свою ідею у різних соціальних мережах, форумах, блогах, заборонено тільки спам.

5. Дочекатися результатів конкурсу!)

А якщо у Вас немає якоїсь своєї ідеї, то можете проголосувати за ідеї інших учасників, наприклад за відомий український інтернет журнал для молодіMOLODI.IN.UA . Ось за цією адресою знаходиться ідея цього проекту ТВОРЧА ІДЕЯ ВІД MOLODI.IN.UA. Голосувати можна 1 раз у день, тому підтримаємо український інтернет!

На сам кінець, хочу побажати успіхів усім, хто приймає участь!

———————

Вас цікавлять юридичні послуги у львові ? Найкращі спеціалісти допоможуть Вам із будь-яким питанням!