%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE %D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2 e1421747385992Власний будинок на природі — мрія багатьох міських жителів. Саме туди вони прагнуть у пошуках спокою і здорового відпочинку. За останні роки доходи населення стрімко пішли вгору, і все більше число громадян замислюється над можливістю придбання затишного котеджу в екологічно чистому районі. І перше питання, що виникає в цьому зв’язку: купувати готову будівлю або займатися розробкою індивідуального проекту? Здавалося б, що може бути зручніше вселення в повністю обладнаний котедж? Не потрібно долати довгі місяці архітектурного планування і власне зведення, — що називається все доступно «вже тут і зараз».

Однак як показують численні дослідження, будівництво будинків за містом стає все більш популярним. У більшості випадків, замовників не задовольняє зовнішній вигляд, оформлення типових проектів. І в цьому випадку є два варіанти: допрацьовувати готову будову або зводити власне. Вас можуть зацікавити курсы повышения квалификации строителей, якщо ви хочете влаштувати свою кар’єру в будівництві.

Перша можливість ідеально підходить для тих споживачів, які бажають змінити лише незначні деталі будівлі. Їх в цілому влаштовує конструкція, планування будівлі, його експлуатаційні особливості. І що найголовніше — вони не хочуть чекати довгих півроку, перш ніж побачити плоди праць своїх!

Якщо ж з усіх представлених варіантів жоден «в душу не запав», доведеться серйозно задуматися про реалізацію власного проекту. Індивідуальність і оригінальність рішень дорогого коштують! Однак, як з’ясовується, тут все не так гладко. Погодивши зміст проекту і його вартість, спокійно «на лаврах спочивати» не вийде. Згідно з проведеними дослідженнями, більше половини клієнтів незадоволені остаточним результатом будівництва. Ще 20% випробували на собі всі принади індивідуального зведення — затягування термінів, збільшення проектної вартості і т.д. Тим не менш, незважаючи на статистику, з кожним роком все більше число клієнтів звертаються в будівельні компанії за втіленням оригінального проекту.