...
Среда , 22 мая 2024

Переваги заливних бетонних фундаментів

%D0%91%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BD %D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9 %D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB e1421520849538Бетон – універсальний матеріал для будівництва. Його застосовують у фундаментах будівель, це кращий метод порівняно з основою, побудованої з каменю, цегли і шлакоблоку. Але є деякі помилки про бетоні. Домовласники часто плутаються, коли стикаються з фундаментом. Давайте спробуємо прояснити деякі моменти з цих помилок.

1. Цемент і бетон – це різні будівельні матеріали.

Ці терміни часто використовуються як взаємозамінні навіть серед фахівців з будівництва. Бетон і цемент – різні поняття. Цемент або, щоб бути більш точним, портландцемент насправді є інгредієнтом бетону. Хоча іноді використовуються добавки для зміни характеристик міцності. Основні інгредієнти бетону ніколи не змінюються.

Конкретні складові бетону:

7% -15% портландцементу

8% або менше повітря

60% -75% великої та дрібної наповнювача (щебінь і пісок)

14% -21% води

2. Залізобетон може тріскатися, кришитися.

Сталеві арматурні стержні (широко відомі як «арматура») використовується для зміцнення бетонування фундаментів і стін. При виробництві залізобетонних плит, сталевої арматури, звареної сітки використовуються волокна, арматура, швелера. Для міцності фундаменту заливають бетон. Але навіть залізобетонні конструкції не можуть забезпечити надійність, якщо грунтові умови накладають поперечні навантаження на стіни і вертикальні навантаження на слабо поддерживающиеся плити. Бетон володіє винятковою міцністю на стиск, але поганий міцністю на вигин. Іншими словами, він не може зігнутися або розтягнутися. При осіданні ґрунту під бетонною плитою створюється порожнеча, і плити не можуть вигнутися вниз слідуючи контуру провалу. Отже, плити покриваються тріщинами і раковинами. Аналогічно розширення грунту впливає на фундамент і в кінцевому підсумку може призвести до тріщин стін, так як бетон не може гнутися, як дерев’яні балки.

3. Бетон вбирає і віддає вологу.

Бетонний підвал утримує воду, але це не робить його водонепроникним. Насправді бетон має губчасту здатність поглинати і віддавати воду. Просочений водою грунт біля фундаменту насичує вологою бетон. Частина цієї вологи буде вбиратися фундаментом і, протікаючи крізь щілини, вона зробить підвал сирим. Необхідна правильна гідроізоляція для підтримки нормального рівня вологи.

4. Ремонт тріщин бетонних виробів вимагає ретельного розгляду причин пошкоджень.

Сучасні епоксидні смоли та ямковий розчин відмінну роблять герметизацію і заповнення тріщин. Але якщо що викликали пошкодження бетону грунтові аномалії не усунути, то навіть найкращий ремонт тріщин в кінцевому підсумку не ефективний. Тому буде розумно спочатку проконсультуватися з досвідченим фахівцем для огляду пошкодженого фундаменту до початку ремонтних робіт. Якщо тріщини були викликані негативним впливом грунту, осіданням ґрунту, то ці проблеми мають бути виправлені з метою забезпечення повного відновлення бетонного підстави будівлі.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний фундамент москва, виготовлення якого ви можете замовити за доступними цінами!

О нас admin

Проверить еще

251588478

Преимущества тентов из тарпаулина

Когда вы просматриваете каталоги или интернет-магазины снаряжения для кемпинга, вы наверняка будете ошеломлены большим количеством …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.