1404510493 Opalubka perekrytiiy na teleskopicheskih stoiykahМонолітне будівництво стає все більш популярним. Воно дозволяє втілити в життя найсучасніші дизайнерські проекти, зводити будівлі самої різної складності. Перекриття — основний елемент будівель при використанні даного способу. Для їх заливки використовується спеціальна конструкція — опалубка. Телескопічні стійки є однією з її різновидів. Зручність при експлуатації цього інструменту, його легкість і висока міцність роблять стійки незамінними в монолітному будівництві. А оренда телескопічних стійок дозволяє користуватися ними за порівняно невелику вартість.

Стійки для опалубки — елемент, який зустрічається на будь-якому будівництві. Їх конструкція дозволяє зробити опалубку для перекриттів самої різної форми: похилих, прямих, посилених і т.д. При зведенні перекриттів складної геометричної конфігурації даний інструмент потрібно використовувати разом з об’ємними стійками. Те ж саме доцільно робити, якщо конструкція перекриття товщі 300 мм. При монтажі і демонтажі будівель, телескопічна стійка використовується як опора, якщо треба зафіксувати горизонтально розташовані елементи. Для таких, тимчасових робіт оренда телескопічних стійок часто необхідна.

Стійка цього виду складається з двох труб різного діаметру, що мають круглу або квадратну форму. Внутрішня труба висувається на потрібну висоту і кріпиться за допомогою отворів і затворів. Обертаючи гайку, що знаходиться на зовнішній трубі, можна точно підігнати довжину пристрою.

На сторінці cartechnic.ru/great_wall/great_wall_deer ви можете дізнатись більше про модель Deer від китайського Great Wall.

Одне з основних властивостей телескопічної стійки — накатана різьблення. Вона дозволяє точно відрегулювати висоту інструменту і робить з’єднання більш міцним, ніж при нарізний різьбі.

Ще один важливий елемент опалубки, призначений для жорсткого кріплення стійки у вертикальному положенні — тринога. Телескопічна стійка, зафіксована строго вертикально краще виконує своє призначення. Тринога має три опори, але жорсткими фіксаторами обладнана лише одна з них. Це передбачає можливість установки стійки у кутах або біля стіни.

Отже, що ж таке телескопічна стійка? Це надійне і дуже зручне пристрій, що допомагає будівельникам проводити різні монтажні роботи. Крім того, якщо оформлена оренда телескопічних стійок, то в результаті — значна економія коштів. При використанні інструменту для спорудження висотних будинків необхідно дотримуватися техніки безпеки і подбати про наявність огороджувальних пристроїв.