...
Четверг , 23 июня 2022

Що потрібно знати при виборі матраца

%D0%B2%D1%8B%D0%B1%D0%BE%D1%80 %D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B0 e1417601319704Матрац відіграє найважливішу роль в тому, наскільки ліжко зручна і комфортна, від нього залежить правильне положення тіла під час сну, тому варто уважно підійти до вибору цього виробу. Розглянемо основні критерії, за якими варто підбирати матрац.

вид матраца

Варто відразу зазначити, що матрац може бути ортопедичним, анатомічним або звичайним з вати. Ортопедичний підтримує тіло в правильному положенні, для людей із захворювання опорно-рухового апарату лікар може приписувати моделі підвищеної жорсткості. Анатомічний матрац підлаштовується під форму тіла і набуває його обриси. Існують вироби, які поєднують у собі анатомічні та ортопедичні властивості. Звичайний ватний матрац використовується тільки як підкладка, для зручності і зігріву. Існують і надувні матраци, виробники яких позиціонують їх як додаткове спальне місце. Насправді, це рекламний хід, спати на них не дуже зручно і корисно, їх використовують для таких цілей в крайніх випадках.

Розмір

Головне — правильно підібрати матрасы за розміром. У першу чергу він повинен підходити до ліжка або дивана, всі вони робляться за стандартними розмірами. Матраци поділяють на односпальні (ширина 80-90 см), полуторні (ширина 120 -140 см) та двоспальні (ширина 160-200 см). Якщо матрац буде менше ліжка, то він по ній ковзає, тому його підбирають в точності до сантиметра. Якщо ліжко ще не куплена, то варто підбирати її разом з матрацом, щоб вона вписалася за габаритами в кімнату і разом з тим підходила під зріст і вагу людини. Різні моделі матраців теж розраховуються на різну вагу, в основному до 120 кілограм.

Наповнювач, наявність пружин

Перед покупкою, варто прочитати в характеристиках матраца його складу. Зазвичай ці вироби складаються з декількох шарів, серед яких можуть бути і натуральні, і синтетичні матеріали. Головне, щоб вони були безпечними.

Один з важливих критеріїв — чи є у матраца пружини? Наявність пружин дозволяє виробу служити довше, але безпружинні моделі користуються великим попитом. Матраци на Боннель володіють хорошим анатомічним і ортопедичним ефектом. Є моделі матраців, які легко скручуються в рол, тому їх зручно брати з собою на природу. Деякі моделі на основі інноваційного матеріалу віскоеластік продаються у вакуумній упаковці, а форму набирають вже після її розкриття.

О нас admin

Проверить еще

paseka na dache

Оборудование и аксессуары для эффективного содержания пасеки

Содержание пасеки – очень ответственное дело. С самого начала пчеловод должен инвестировать в соответствующие принадлежности …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.