%D0%A0%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82 %D0%BC%D1%8F%D0%B3%D0%BA%D0%BE%D0%B9 %D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B8 e1410765688402Ремонт м’якої покрівлі потрібно поділити на кілька етапів:
Оглянувши попередньо пошкодження, потрібно виявити всі пошкодження, щоб не довелося роботу заново переробляти.
Оглянувши, ви можете почати безпосередній ремонт. Його можна зробити двома способами:

  • Звичайне укладання нового шару покриття.
  • Видаліть старий шар, відновіть стяжки і тільки потім цього вмонтовуйте ізоляційне покриття.

З метою забезпечення додаткової гідроізоляції на окремих місцях даху після того як постелений нижній шар, потрібно полити покрівлю водою -вода покаже вам найбільш незахищені ділянки, які потрібно додатково ізолювати. Товщина покриття повинна бути приблизно 2-3 мл.
Після цього в процесі ремонту мягкой кровли укладають ще один шар, його після затвердіння потрібно засипати особливим складом, який додатково захистить від дії агресивного впливу навколишнього середовища.

Коли проводиться ремонт даху, експерти та фахівці рекомендують дотримуватися деяких елементарних норм, які в значній мірі полегшують роботу:
Старий верхній шар покрівлі потрібно видалити акуратно і не поспішаючи, а стяжку відразу ж вкривати новим шаром матеріалу.
Місця дотику інших конструкцій і покриттів потрібно додатково заповнити цільними рулонами покрівельного матеріалу, в іншому випадку можуть з’явитися непотрібні здуття внаслідок попадання води на незахищені місця.
Для додаткової герметизації непростих стикових ділянок, радимо вам застосовувати лавсанового-віскозні матеріали.
Почавши чистку покрівлі, що не застосовуйте металеві скребки та лопати — ними ви можете тільки нашкодити покриттю. Найкраще залишити невеликий шар товщиною близько семи сантиметрів для запобігання вашої покрівлі від агресивного впливу на неї навколишнього середовища.