Привіт усім мандрівникам тенет! Сьогодні хочу поділитися думками про популярний російський сервіс заробтку на мікроблогах — ТВАЙТ.РУ.

твайт лохотрон

Спочатку сам сервіс мені досить сподобався, спочатку додав туди свій основний аккаунт у твіттері, але так як фоловерів у мене було близько 180 то і грошей за пости мені багато не давали. Але, потихеньку капало, що теж мене радувало. Тоді вирішив зробити ще один аккаунт…

Пройшов тиждень, другий аккаунт у мене уже був краще розкрученим ніж перший 700 фоловерів і 200 фоловінгів ( не обійшлось звичайно без массфоловингу) але, додавши яго у твайт, коли аккаунту було приблизно 2 тижні , я отримав 3 зірочки 🙂 , а відповідно ціна одного рекламного повідомлення коливалася у межах від 5-7 російських рублів…
На кожному із аккаунтів дійсно спілкувався, твіти, реплеї,ретвіти ….

Пройшов тиждень…. на обох аккаунтах назбиралася достатня кількість коштів щоб перевести собі у гаманець , і … БАН, постає питання, чому?

Іду до всезнаючого гугла за допомогою, і у відповідь отримую сторінки російських блогерів про те як їх банили у твайті при досягання потрібної суми коштів для виводу, і під час самої спроби виводу коштів.

Отже, твайт — лохотрон? вирішувати Вам, але якщо Ви все таки захочете спробувати цей вид заробітку, то ось кілька простих порад:

Хотите скачать красивые картинки девушек? Тогда здесь одна из самых больших коллекций в интернете!

1. Ніколи не додавайте аккаунт твіттера в твайт якщо йому менше тижня, а краще 2-3 тижні зачекати, інакше навіть якщо у Вас буде навіть 2000 фоловерів і 200 фоловерсів , вам не дадуть високого рейтонгу, а ціна за пост 0,5 російських доляра :).
2.Перед тим як додавати переконайтесь що ваша аудиторія у твіттері не тільки англомовна, тому що якщо ви будете використовувати популярні массфоловери, то додаються там переважно іноземці.
3.Порада для тих хто хоче зробити багато твіттер — аккаунтів: щоб не реєструвати до кожного аккаунту свій Е-маіл, використовуйте додаткові поштові адреси у почтовику МАІЛ.УА, інвайти тут.