...
Четверг , 29 сентября 2022

Думки про ТВАЙТ.РУ

Привіт усім мандрівникам тенет! Сьогодні хочу поділитися думками про популярний російський сервіс заробтку на мікроблогах — ТВАЙТ.РУ.

твайт лохотрон

Спочатку сам сервіс мені досить сподобався, спочатку додав туди свій основний аккаунт у твіттері, але так як фоловерів у мене було близько 180 то і грошей за пости мені багато не давали. Але, потихеньку капало, що теж мене радувало. Тоді вирішив зробити ще один аккаунт…

Пройшов тиждень, другий аккаунт у мене уже був краще розкрученим ніж перший 700 фоловерів і 200 фоловінгів ( не обійшлось звичайно без массфоловингу) але, додавши яго у твайт, коли аккаунту було приблизно 2 тижні , я отримав 3 зірочки 🙂 , а відповідно ціна одного рекламного повідомлення коливалася у межах від 5-7 російських рублів…
На кожному із аккаунтів дійсно спілкувався, твіти, реплеї,ретвіти ….

Пройшов тиждень…. на обох аккаунтах назбиралася достатня кількість коштів щоб перевести собі у гаманець , і … БАН, постає питання, чому?

Іду до всезнаючого гугла за допомогою, і у відповідь отримую сторінки російських блогерів про те як їх банили у твайті при досягання потрібної суми коштів для виводу, і під час самої спроби виводу коштів.

Отже, твайт — лохотрон? вирішувати Вам, але якщо Ви все таки захочете спробувати цей вид заробітку, то ось кілька простих порад:

Хотите скачать красивые картинки девушек? Тогда здесь одна из самых больших коллекций в интернете!

1. Ніколи не додавайте аккаунт твіттера в твайт якщо йому менше тижня, а краще 2-3 тижні зачекати, інакше навіть якщо у Вас буде навіть 2000 фоловерів і 200 фоловерсів , вам не дадуть високого рейтонгу, а ціна за пост 0,5 російських доляра :).
2.Перед тим як додавати переконайтесь що ваша аудиторія у твіттері не тільки англомовна, тому що якщо ви будете використовувати популярні массфоловери, то додаються там переважно іноземці.
3.Порада для тих хто хоче зробити багато твіттер — аккаунтів: щоб не реєструвати до кожного аккаунту свій Е-маіл, використовуйте додаткові поштові адреси у почтовику МАІЛ.УА, інвайти тут.

О нас admin

Проверить еще

Реклама В Контакті

Всі активні користувачі соціальної мережі Вконтакті неодноразово бачили рекламу на своїх сторінках чи просто під час перебування …

14 комментариев

 1. Бан может быть из-за использования нескольких аккаунтов (тем более, если они с массфолловингом). Я как заказал вывод и ожидал дня 3-4 тоже думал ща бан влепят, но нет, выслали денюжку.

 2. to Tod:
  Та ні, масфоловигом не зловживав, а з людьми реально спілкувався)
  Аккаунти зовсім різні

 3. Бан может быть из-за того, что все рекламные сслыки идут подряд и отсутствие «живых» сообщений.

 4. я виводив гроші з твайт і нічого, не кинули. масфолловінгом зловживав.

 5. Про кидалово я слышал.. Банят, и не поясняют даже за что.. и общаться не с кем. Обычно, если есть нарушение, то дают возможность его исправить. А тут просто бан, и до свидания.

 6. Декілька раз натикався на погані відгуки про цей твайт. Але питання в мене іншого плану трохи: чого всі раптом так на твіттер подалися? От і тут бачу — сві свіжі пости на одну тему. В чому прикол?

 7. to Akceptor
  А прикол в тому, що я до недавнього часу, багато часу проводив у твіттері, тому на блог і викладав усі цікаві сервіси для роботи із ним)

 8. >А прикол в тому, що я до недавнього часу, багато часу проводив у твіттері
  Та ні, це я зрозумів. Просто цікавить що там у тому твіттері такого класного, що туди масово люди кинулися. От і хочу дізнатися з перших вуст 🙂

 9. Руслан

  Я подумываю что проверить этот твайт

 10. На твайті можна заробити, але неварто забувати про призначення Твіттера — спілкування! Кілька аккаунтів підтримувати дуже важко, та й на Твайті визначають акки по ір, тож з двох і більше аккаунтів Вм багато не заробите (скоріше потратите багато часу).

  Не варто зразу хотіти невідомого яких цін за твіти. Ось приклад з мого життя:
  найдорожчий твіт — 25 руб.
  найдешевший — 0,22 руб. (В 100 раз менше, ніж найдорожчий.)

  ПС: раджу почитати цю статтю. Один акк спочатку в мене був тільки тому, що я хотів його зробити досконалим і перейти до інших. Потім зрозумів, що 1 — це в сам раз. 2 — забагто!

 11. Цей сервіс може дати підзаробити студенту, домогосподарці. Але як варіант основгого заробітку його розглядати скоріше не варто.

 12. лохотрон! когда сделала запрос на вывод средств, мои денежки пропали по пути в кошелек, а ответ из службы поддержки твайта меня просто ошарашил. за мнимые нарушения, мой акк заблокировали!!! прежде, чем начинать работу на твайтеЮ нужно было прочесть отзывы!!! сама убедилась, что лохотрон и нажива на таких, как я! ТВАЙТ- КИДАЛОВО!!!!!!!!!

 13. Мне выплатили более 30 раз в течение года, Просто хорошо прочитала все правила и условия, и в точности их соблюдала.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.