...
Пятница , 22 сентября 2023

У чому полягає популярність натяжних стель?

%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%B2%D1%8B%D0%B9 %D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%8F%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D0%B9 %D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BA e1424456698300Здавалося, ще зовсім недавно доводилося викликати майстрів і штукатурів, щоб ті вирівнювали стелі і надавали кімнатах гарного вигляду. Оскільки ця робота була досить складною і клопіткою, на неї витрачалося багато грошей. В даний час нерівна стеля не викликає ніяких турбот, великих витрат часу і грошей, оскільки уже близько десяти років на ринку будівельних матеріалів все більше популяризується така новинка, як натяжні стелі. Без сумнівів, така стеля має багато переваг перед іншими. В першу чергу – це красивий вигляд, рівна поверхня, а також захист від затоплень сусідів. Також його можна встановлювати не тільки в квартирах, але і в заміських будинках або музеях, головне, щоб приміщення прогрівається.

До речі, на сторінці ekb.potolki.com ви можете замовити найкращі натяжні стелі Saros design за доступними цінами!

Давайте розглянемо детальніше всі переваги, позитивні моменти і дізнаємося завдяки чому натяжні стелі стали такими популярними в наш час:

1. У першу чергу – це, звичайно, ідеально рівна поверхня і красивий вигляд. Також ви можете вибрати будь-який колір, який вам подобається, або відповідний до інтер’єру кімнати. Матові натяжні стелі наприклад, підійдуть до будь-якого інтер’єру і кольору кімнати.

2. Можливість швидко і недорого поміняти полотно, в разі якихось несподіваних проблем, або якщо просто набрид колір.

3. Встановлення стелі відбувається протягом декількох годин. На відміну від підвісних або штукатурних стель, не потрібно відсувати меблі та смітити в приміщенні.

4. Великою перевагою є низька відстань до натяжної стелі, а саме – 3 сантиметри.

5. Ще однією гарною особливістю є великий термін придатності. При дбайливому і правильному догляді, стеля прослужить вам від десяти до тридцяти років. Якщо він з часом втратив свій блиск, то вам всього лише необхідно протерти його сухою ганчіркою.

6. Якщо трапилася неприємна ситуація з сусідами зверху, і вас випадково затопили, то вам потрібно знати, що плівка може витримати вагу ста літрів води, після цього ви можете її злити через світильники або піднявши кут стелі. Далі його просто слід просушити і він повертається до свого первісного вигляду.

7. Матеріал стелі виготовлений з вогнестійкого полотна і в разі пожежі зможе притримати вогонь.

Звичайно, незважаючи на масу переваг натяжних стель, в них також і присутні деякі незначні недоліки. Наприклад, їх без проблем можна проколоти гострими предметами, а також вони не морозостійкі. Проте, не можна заперечувати той факт, що їхня популярність із кожним роком все зростає, а надійність і якість поліпшується. Останніми новинками стали глянсовий натяжна стеля і у вигляді фотошпалер, а це ще більше підкреслює їх унікальність.

О нас admin

Проверить еще

Аналитиками нашей компании «1С:Підприємство» разработан специальный курс

Аналитиками нашей компании «1С:Підприємство» разработан специальный курс 1С, направленный на обучение новому способу ведения учета. …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.