...
Суббота , 13 апреля 2024

LibreOffice буде на Android та iOS

Близько року тому представники спільноти розробників OpenOffice.org заявили про припинення відносин з Oracle і підставі нової організації документів Фонду, яка і повинна була продовжити розвиток проекту OpenOffice. Новий проект отримав назву LibreOffice.

Тепер же стало відомо, що розробники мають намір портувати LibreOffice на мобільні платформи, а також забезпечити можливість онлайн роботи офісного пакета. Зокрема, заявлені плани реалізації мобільних версій офісного пакету LibreOffice для платформ Android і IOS. За попередньою інформацією, реліз мобільних додатків LibreOffice повинен відбутися в кінці 2012 або початку 2013 року. Спочатку планується випустити планшетний програми, а версії для смартфонів з’являться трохи пізніше. Онлайн версія офісного пакету повинна з’явитися, приблизно, в той же час. Вона буде створюватися на основі GTK і HTML5. На думку розробників, ці кроки дозволять збільшити популярність проекту LibreOffice і залучити до нього нових користувачів. В даний час цей офісний пакет застосовується, приблизно, 25 мільйонами користувачів по всьому світу.

Крім того, стало відомо, що ряд урядових установ Франції вирішив централізовано перейти на використання офісного пакета LibreOffice. За попередніми підрахунками, це дозволить збільшити базу користувачів пакету, приблизно, ще на півмільйона осіб.

——————

Вам нужно прорекламировать свой товар или услугу? Тогда Вам нужна Служба изготовления баннеров, так как баннеры очень еффективный способ рекламы.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.