...
Пятница , 15 сентября 2023

Стів Джобс пішов із Apple

Apple офіційно оголосила про те, що один з її засновників, Стів Джобс (Steve Jobs), багато років виконував обов’язки CEO компанії, залишає свій пост. Його місце займе головний операційний директор Apple, Тім Кук (Tim Cook), який вже не раз довів, що здатний виконувати роботу Джобса. Нагадаємо, що він тимчасово обіймав посаду виконавчого директора Apple під час першого медичного відпустки засновника Apple в 2009 році, і під його керівництвом був успішно запущений iPhone 3GS.

Аналогічно ситуація розвивалася і в поточному році. Тобто, фактично Тім Кук працює як CEO Apple з січня цього року, коли Джобс пішов у незаплановану відпустку за станом здоров’я знову.

Проте, один із засновників Apple не має наміру залишати рідну компанію. Він запропонував свою кандидатуру на місце голови ради директорів.

«Я завжди говорив, що якщо настане день, коли я не зможу виконувати свої обов’язки як CEO Apple, я буду першим, хто дасть вам про це знати. На жаль, цей день прийшов. Таким чином, я залишаю посаду виконавчого директора компанії. Тим не менше, я б хотів продовжити працювати в Apple як голова ради директорів, директор та співробітник, якщо керівництво дозволить. Я настійно рекомендую дотримуватися нашого плану і призначити на пост CEO Тіма Кука. Я вірю в те, що найсвітліші і новаторські дні у Apple ще попереду і сподіваюся посприяти успіху компанії у своїй новій ролі. В Apple я знайшов частину своїх кращих друзів, і я вдячний усім вам за роки спільної роботи », – написав Стів Джобс раді директорів Apple.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.