...
Воскресенье , 17 сентября 2023

Підробні Айфони

Любите смотреть телеканалы онлайн? Конечно, сейчас не составит труда ввести нужный запрос в гугле и посмотреть фильм, но вот если взять во внимание то что в большинстве случаев на сайтах очень плохое качество изибражения, то этот вариант не очень хороший.

———————

Поліція в Шанхаї затримала п’ятьох підозрюваних у справі про фальшивки, на яких злочинці, ймовірно, “заробили” $ 750 000.

Згідно газеті Shanghai Daily, в липні цього року поліція провела облаву на підпільну майстерню в окрузі Забий, що не далеко від технологічної зони Shanghai Multimedia Valley, і виявила, що злочинці збирали айфон, використовуючи компоненти, застосовувані в легальних пристроях. Поглянувши на підробки, інженери Apple сказали, що “покупець навряд чи відрізнить справжні смартфони від підробок”.

У ході рейду поліцейські виявили 200 вже зібраних пристроїв і близько 5000 компонентів, з яких згодом повинні були бути зібрані нові пристрої в майстерні чи позаштатними збирачами, що працюють на дому. Готові продукти продавалися через інтернет або в ринкових кіосках бандою під проводом місцевого по імені Донг.

За інформацією в звітах, фальшиві смартфони функціонували належним чином, однак мали набагато нижчий заряд батареї в порівнянні з легальними пристроями. Через використання цих комплектуючих, виготовлення одного iPhone обходилося злочинцям приблизно в 2 000 юанів, а продавали вони його за 4 000, що трохи менше вартості легального примірника.

За твердженням офіцера поліції, підробки відмінно розходилися, і в день злочинцям вдавалося збути понад 30 штук.

Попит на продукти Apple серед китайського середнього класу настільки величезний, що аналітики передрікають можливий випуск компанією урізаною і дешевшої версії спеціально для китайського ринку.

Трохи раніше цього року з’явилася інформація про те, що китайські підприємці відкрили цілі підроблені магазини Apple store, проте вони, швидше за все, є просто посередниками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.