...
Вторник , 29 ноября 2022

Заробіток в інтернеті — це просто

GroshiОсь сиджу я собі та складаю СЯ (семантичне ядро) під новий блог в тематиці будівництва та ремонту і міркую як, хто і за скільки буде мені наповнювати цей блог контентом. Думаю трохи довше і розумію, що краще ніж я сам цього ніхто не зробить (Зробить звісно, але це стане мені в 100500 долярів).

Це я такий бідний, що буду писати оптимізовані статті сам, але ж в неті море тих веб-майстрів, хто готовий плати 1-2 долари за адекватний рерайт і біля 3-х доларів за копірайт. Хоча я сам вважаю, що великої різниці між унікальним рерайтом та копірайтом для замовників немає.

Роблю висновки, що будь-хто, хто маючи доволі багато вільного часу, та хоч краплю уяви та грамотність, може заробляти від 500 у.о. на місяць, якщо буде добре працювати етак з годин 6-7.

Чому ж тоді я заробляю 200-400 і тільки іноді овер 1000 у.о.? Лінь — скотина! Гори вона пропадом! А також має бажання зробити прибуток більш-менш пасивним.

Все таки копірайт то постійна робота на дядька, нерви, самодисципліна — але плюс є: непогані заробітки. Заробіток в інтернеті став доступний практично кожному. Чому ж тоді ми не маємо адекватних зарплат в онлайні, на стільки хороших, щоб покинути нудну роботу в оффлайні?

Здається я знаю — нам подобається батрачитись на когось і отримувати пеньки під зад, щоб краще працювати, мати свої один-два вихідні, та оплачувану відпустку. Ніхто не хоче (я в тому ж числі) змушувати себе сам до тяжкої та нудної праці вдома, де є купа спокус щодо попоїсти, пошаритись, поспати по-довше.

Мене знову і знову запитують «З чого почати заробіток в інтернеті» і «Скільки я зможу заробити». Я вже починав робити підбірку статей на своєму блозі про заробіток на біржі копірайтерів, але так і не довів справу до кінця. Виправлюсь. Там я чітко і ясно розжовував, що заробляти написанням текстів доволі просто, потрібно лише бути уважним, наполегливим та сидіти за клавою спочатку по 12 годин, щоб в’їхати в усі нюанси і набрати постійну базу замовників.

А заробляти таким способом можна від нуля до 3-4к зелених на місяць. Ну це якщо ви справжній гуру письма та вмієте писати «продающі тексти» і власне впарювати їх за 10-20 долярів за кожну тисячу знаків. А стандартний простий копірайтер легко зможе підняти від 300-т у.о.

Я думаю ви зрозуміли, що я хотів до вас донести. Якщо ні, то запитання залишайте в коментарях. Удачі!

— — —

Виявляється існує один дуже цікавий український бизнес-форум. І хоча він на російській мові, я думаю ви знайдете там масу корисної інформації для себе. Шукайте бізнес для себе, шукайте партнерів для бізнесу. Врешті решт — робіть гроші!

О нас admin

Проверить еще

tax

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании

Бухгалтерские услуги для малого бизнеса, чтобы избежать риски и увеличить прибыль вашей компании Если вы …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.