...
Четверг , 16 мая 2024

Скільки замків повинно бути в дверях?

%D0%B2%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%8F %D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F %D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%8CУ нашій статті ми спробуємо розібратися, скільки все-таки замків потрібно ставити у вхідні двері.

Питання про кількість замків у вхідних сталевих дверей неоднозначний і доводиться стикатися з різними думками на цей рахунок.

Хтось вважає, що цілком достатньо одного якісного замку, хтось керується формулою «чим більше – тим краще».

В першу чергу, давайте домовимося, що мова буде йти про якісні, і, отже, надійних виробах. Хороший замок, незалежно від типу системи, вже сам по собі є надійним захисником вашого будинку, в той час як бюджетні сумнівні пристрої навіть у кількості двох або трьох примірників навряд чи зможуть надійно захистити житло від зломщиків.

Якщо для вас важлива надійність замків, тоді вас зацікавлять якісні та міцні личинки Gerda, які ви можете придбати за доступними цінами на сайті http://www.mult-servis.ru/gerda.php

Загальним стандартом для вхідних дверей житлових приміщень є установка двох замків. Це може здатися витратним, особливо якщо ваші витрати на виготовлення або придбання сталевих дверей вже опинилися високими, проте в питанні безпеки житла будь-який компроміс може виявитися фатальним. На користь двох замків можна навести і практичні міркування – в разі поломки одного з пристроїв, у вас залишається можливість користуватися резервним. Тому, придбання двох замків буде хорошим і виправданим вкладенням.

Що стосується типів замків, які ставляться у вхідні сталеві двері, то вони бувають циліндричними і сувальднимі. Як це зазвичай буває, у кожної з систем є свої плюси і мінуси.

Циліндричні замки мають високий ступінь захисту від так званого інтелектуального злому – велика кількість різних секретних комбінацій робить шанси на підбір єдиною правильною вкрай невисокими. Недолік таких замків полягає у відсутності захисту від грубого силового розтину, в процесі якого зазвичай вибивається сам циліндр, відомий в народі як «личинка». Звичайно, існують методи захисту циліндра, наприклад, броненакладка. Але навіть хороший циліндричний замок, захищений броненакладкою, все одно буде поступатися по стійкості до силового злому замка сувальдного.

Сувальдні замки, а точніше їх секретна частина, добре захищені від фізичного впливу полотном сталевих дверей і, як правило, спеціальної твердосплавної пластиною. Розкрити силовим чином якісний сувальдний замок дуже складно. Його вразливе місце – набір секретних пластин, званих сувальдами. За допомогою спеціальних інструментів або банального підбору відповідного ключа зловмисник може відкрити замок.

Напрошується очевидний висновок – для ускладнення життя злочинцю необхідно ставити два замки різних типів. Часу, знань та інструментів для розтину дверей, оснащеної циліндричним і сувальдним замком, знадобиться більше, а значить ймовірність збереження вашого майна при посяганні – вище.

А якщо все-таки один?

Якщо з яких-небудь причин ви вирішили обмежитися одним замком, то він повинен бути особливо надійним і якісним. Також у цьому випадку підвищені вимоги пред’являються каркасу двері. Справа в тому, що два замки при установці розносяться на достатню відстань для того, щоб щільно притискати двері до коробки в різних точках, так як в цьому випадку відігнути край полотна за допомогою «фомки» значно складніше. Якщо каркас вашої двері жорсткий і міцний, то зробити це буде дуже важко.

Ще одне рішення, на яке хотілося б звернути увагу – здвоєний замок, який представляє собою великий корпус, який містить сувальдний і циліндровий механізми. Єдине достоїнство таких пристроїв – невисока ціна. Істотний недолік здвоєного замку – невелика відстань, на яке рознесені механізми. Про те, чим загрожує їх близьке розташування, ми згадували вище.

Вибираючи сталеві вхідні двері і замки до неї, постарайтеся уникнути економії та компромісних рішень. Краще заощадити на інтер’єрі або обстановці житла, ніж на його безпеки, адже через неякісну захисту можна легко позбутися всієї накопиченої важкою працею «начинки» будинку.

О нас admin

Проверить еще

251588478

Преимущества тентов из тарпаулина

Когда вы просматриваете каталоги или интернет-магазины снаряжения для кемпинга, вы наверняка будете ошеломлены большим количеством …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.