...
Суббота , 18 мая 2024

Керамзитобетонні блоки: переваги та недоліки

keramzitoblokНа сьогоднішній день все більша кількість як будівельних компаній, так і індивідуальних забудовників використовує такий сучасний матеріал для зведення різних конструкцій, як керамзитобетонні блоки. Популярність такої продукції невипадкова. Затребуваність можна пояснити тим багатим списком переваг, якими володіє керамзитобетон.

Перш за все, варто сказати про те, що такий тип бетону відноситься до легких різновидам даного будівельного матеріалу. Це пояснюється тим, що в його складі виявляються наступні компоненти. В якості наповнювача виступає керамзит, а в’яжучого елемента – гіпс або вапно і цемент. Ущільнення суміші відбувається вібропресуванням. В результаті використання такого способу з’являється матеріал, який відрізняється високою міцністю.

Друзі сайту: вас може зацікавити надійний интернет магазин в Полтаве, де ви можете придбати якісну побутову та комп’ютерну техніку за доступними цінами!

За рахунок своєї виключної легкості додаткового навантаження на фундамент не виявляється. А це говорить про те, що підстава не потребуватиме зміцненні, і, отже, вдасться уникнути зайвих витрат.

Важливим достоїнством даного матеріалу є його екологічна чистота. У порівнянні з аналогічною продукцією, керамзитобетон повністю безпечний і нешкідливий для людини, тварин і навколишнього середовища. В процесі експлуатації він не виділяє шкідливих речовин. Крім того, він не є джерелом виникнення цвілі, грибка, розмноження мікроорганізмів.

Ще одне важливе перевагу – це наявність пористої структури. За рахунок неї матеріал як би «дихає» і пропускає повітря. Завдяки цьому, в будинку створюється сприятливий мікроклімат. При цьому керамзитобетонні блоки здатні прекрасно утримувати тепло. Навіть при тривалій відсутності господарів будинку кімнати в короткі терміни можна буде легко опалити. При цьому в даному випадку в значній мірі можна буде зменшити витрати на електроенергію.

Варто також сказати про те, що такий матеріал є універсальним. Його можна використовувати для створення як міжкімнатних, так і міжквартирних перегородок. Однак наскільки чудовими експлуатаційними властивостями даний матеріал би не володів, необхідно сказати і про його недоліки. Зокрема, пористість має і зворотний бік. Через зернистої структури різко обмежується сфера використання даного матеріалу. Крім того, перед тим як придбати дану продукцію, необхідно на 100% бути впевненим у благонадійності виробника, оскільки керамзитобетонні блоки поганої якості можуть призвести до найсумніших наслідків – руйнування всієї конструкції.

О нас admin

Проверить еще

251588478

Преимущества тентов из тарпаулина

Когда вы просматриваете каталоги или интернет-магазины снаряжения для кемпинга, вы наверняка будете ошеломлены большим количеством …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.