...
Четверг , 30 ноября 2023

Проблеми з алкоголем у відносинах: що робити?

beziehungsprobleme durch alkohol titelbild

Проблеми з алкоголем широко поширені і часто дають про себе знати у відносинах. Але які можуть виникнути проблеми у відносинах, викликані алкоголем? І як можливо їх вирішити?

Скільки це занадто багато?

Вино на вихідних або в особливих випадках може стати звичкою на Місяці і роки. Деякі люди потім випивають велику кількість алкоголю щодня. Інші п’ють тільки у вихідні, але потім так багато, що не можуть зупинитися і у них виникають провали в пам’яті. Коли важливо активно дивитися і задавати питання? Як взагалі дізнатися, чи є у вашого партнера проблеми з алкоголем?

Перш за все, рекомендується дотримуватися обережності при постановці діагнозів, пов’язаних з алкоголем. Наприклад, існує різниця між вживанням алкоголю з низьким рівнем ризику та проблемним, зловживанням алкоголем та алкогольною залежністю. Тому, коли справа доходить до того, скільки алкоголю є надмірним, звичайно, у відносинах це також дуже сильно залежить від стандартів людей у відносинах. Якщо ви живете безалкогольним життям за переконанням і бажаєте того ж від людини поруч з Вами, навіть пива після роботи може бути «занадто багато». З іншого боку, звичайно, можливо, що ваш партнер дійсно перевищує межі споживання алкоголю з низьким ризиком. Більше інформації, як впоратися з алкоголізмом, дивіться тут лікування від алкоголізму Вінниця.

Споживання алкоголю з низьким рівнем ризику означає не більше 24 грамів чистого алкоголю на день для чоловіків і 12 грамів для жінок. 12 грам відповідають, наприклад, невеликому пиву або 0,1 літру вина. Рекомендується взагалі утримуватися від алкоголю не менше двох днів на тиждень.

Чи перевищує споживання алкоголю ваші особисті межі, загальні рекомендації щодо обмеження вживання алкоголю або обидва: які типові проблеми у стосунках, спричинені алкоголем?

Типові проблеми у відносинах, викликані алкоголем

Взагалі кажучи, проблема у стосунках — це коли щось йде не так, як я думаю, у стосунках має бути принаймні одна людина. Це може бути у випадку проблем у стосунках, спричинених алкоголем, наприклад, через наступні моменти:

З вини та / або щоб уникнути проблем у стосунках, спричинених алкоголем, партнер може намагатися «уникати» коханої людини, приховувати або навіть заперечувати вживання алкоголю. Якщо про це стає відомо, обдуреним виявляється обманута особа. Це може призвести до недовіри та подальших конфліктів.

Розчарування

Інша поширена проблема полягає в тому, що у людей складається враження, що алкоголь важливіший за стосунки. Наприклад, невиконанням обіцянок типу» я сьогодні не буду пити”, що призводить до розчарування. Однак це не повинно бути пов’язано з відсутністю любові або важливістю стосунків, але, можливо, також з так званою нездатністю утримуватися. Це означає, що людина не може обійтися без чогось, наприклад, без алкоголю, хоча його вживання вже впливає на стосунки чи здоров’я. Це часто призводить до розчарування та суперечок.

Зневага

Ще однією проблемою у стосунках, спричиненою алкоголем, є відмова від соціального життя, яка може змусити іншу людину почуватися забутою. Ігнорування може проявлятися, наприклад, в тому, що до іншої людини проявляється менший інтерес, спільна діяльність перестає бути на порядку денному, спілкування також змінюється несприятливо. Людина, яка не п’є, сумує за звичайними контактами, заняттями та розмовами з іншим.

Агресивність

Залежно від впливу алкоголю на людину, яка п’є, агресивність також може зіграти певну роль. Йдеться не лише про фізичну шкоду, а й, наприклад, про холеричну поведінку, образи, приниження чи ігнорування. Якщо агресивність відіграє певну роль у ваших стосунках, ви також можете прочитати нашу статтю про домашнє насильство.

Як я можу впоратися з проблемами стосунків, спричиненими алкоголем?

Вирішення проблем у стосунках настільки складне, оскільки ці проблеми стосуються двох людей, і тому їх можна вирішити лише обома — хоча, звичайно, не завжди в рівних частинах. Однак є 3 моменти, на які ви можете звернути увагу, щоб торгувати найкращим чином з вашого боку.

Постійне спілкування по душам

Зазвичай не допомагає надягати штори і сподіватися, що інша людина нарешті вип’є менше. Якщо вас турбує вживання алкоголю коханою людиною, доцільно обговорити, де саме лежать ваші власні межі і яке споживання прийнятно для вас в партнерстві.

Заохочувати відмову від споживання

Ви можете переконатися, що ви свідомо робите речі зі своїм партнером, які не мають нічого спільного з алкоголем. Це може означати, наприклад, більше прогулянок і походів в кіно, менше вечірок. Ви також можете заохочувати відмову від вживання алкоголю, не маючи вдома алкоголь. Це може бути важко, коли ви знаєте, що інша людина звикла до того, що завжди щось є, і тепер їм доводиться мати справу з розчаруванням. Однак майте на увазі, що зменшення доступності алкоголю насправді може призвести до меншого вживання алкоголю. Крім того, в основному робота іншої людини полягає в тому, щоб впоратися зі своїм (тимчасовим) розчаруванням.

Пропонувати допомогу

Запропонуйте свою підтримку, щоб шукати підтримку разом. Це може означати, наприклад, спочатку пошук потрібного консультанта або спільне відвідування консультаційного центру. Однак зверніть увагу на власні межі та пропонуйте лише ту підтримку, яку дозволяє, наприклад, ваш власний час або власна емоційна стабільність.

Взяти на себе відповідальність

Коли ви виявите, що боретеся з проблемами у відносинах через алкоголь, перше, що потрібно зробити, це взяти на себе відповідальність-за себе. Ви можете запитати іншу людину про її вживання алкоголю, спланувати з нею «безалкогольні» заходи та запропонувати свою підтримку. Але ви не можете приймати рішення за іншу людину. Виражається по-різному:

Ви не можете змусити іншу людину пити менше своєю поведінкою.

Зміна не залежить від вас

Звичайно, можливо, що проблеми у стосунках, спричинені алкоголем, змусять вашого партнера зрозуміти, що алкоголь має несприятливий вплив. Але саме це» прояснення ” і перш за все активна зміна не в ваших руках.

Спочатку це може здатися радикальним. Але цей “розподіл обов’язків” може допомогти вам вийти зі стану, коли ви постійно критикуєте свого партнера і намагаєтеся переконати його визнати проблему і вирішити її, навіть якщо ви відчуваєте, що впираєтеся в цегляну стіну.

Звичайно, це не означає втрачати надію, закривати очі або бездіяльно дивитися.

Ви можете бути поруч з іншою людиною, розповідати їм, як у вас справи у стосунках, і пропонувати свою підтримку (знову і знову). Але власне благополуччя має бути для вас на першому місці.

О нас SvetlanaBUR

Проверить еще

emergency survival kits medical supplies 1 2048x2048 1

Основы аптечки первой помощи

Чтобы иметь возможность оказать первую помощь при небольших несчастных случаях в хозяйстве, нужны не только …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.