Вітаю усіх!

Я сьогодні лазив по інеті, шукав інформацію про цікаві та дивні USB пристрої, чого тільки не придумають… і USB – вентилятор, і USB – бомби…

І взагалі, USB найпопулярніший інтерфейс у наш час, усі принтери, сканери, мишки, флешки підключаються саме у цей порт, він став для нас незамінним. Але знайшов я одну цікавеньку замітку, виявляється, що зовсім недавно, бразильські Євангелісти, оголосили що USB – символ сатани, а ті хто використовують USB присторї – сатаністи.

А все, через іконку, картинку USB:Деревовидна блок схема, на різних кінцях якої знаходяться круг, квадрат та маленький трикутничок, які піідкреслюють те що USB – універмальний інтерфейс.

А якщо конкретніше, то заяві Уэлдера Салдана,лідера євангелістів, говориться про те що в емблемі цього пристрою використовується тризуб, яким мучать людей у пеклі та який є символом Сатани.

Особисто я взагалі не розумію цього, допустимо що прийняли цю версію про УСБ, а далі що? Україну теж визнати сатанінською країною, бо у неї герб у вигляді тризуба? Сміх та й годі…

————

Очень хорошим подарком для вашего ребёнка будет красивая кукла. Сходите в магазин кукол, здесь очень широкий асортимент, и приятные цены!