Юху! Ще один блог прийняли в Рекламну Мережу Яндекса (РМЯ). Чому я такий радий? Та тому, що вже давно працюю із profit-partner.ru, який є ЦОПом того самого РМЯ. Профіт дає можливість заробляти більше та простіше. Виплати приходять стабільно кожного місяці. Тех-підтримка працює чудово + бонуси за які можна замовити послуги копірайтера, хостинг провайдера і навіть спробувати додати сайт у Яндекс каталог.

Якщо порівняти з Гугл Адсенсом, то звісно будуть як плюси так і мінуси. Але зважаючи на те, що я монетезую здебільшого жіночий трафік, то рівні по CPC (середній ціні кліку) та по CTR (відношення показів реклами до кліків по ній) РМЯ немає. Ну ще можуть спасти тізері від ЛедіКеш, але блог про відносини (http://liebevoll.ru/), який прийняли в Профіт, не взяли ЛедіКеш. Парадокс.

Наразі блог пройшов модерацію і знаходиться на промисловому модеруванні. Тобто на даний момент покази та кліки не рахуються і не оплачуються. Це дрібниці, зважаючи на те, що реклама з Адсенсу за місяць принесла усього півтора євро =( Потрібно відробляти вкладені в блог 400 вбитих єнотів.

До речі, модерація зазвичай проходить близько тижня, а цей блог розглянули за добу. Можна зробити висновок, що РСЯ позитивно ставиться до блогів такої тематики і приймає ресурси з відвідуваністю навіть меншою за 300 хостів.

Нова реклама, нові блоки, нові бажання та прагнення до вдосконалення з’явились після прийняття у РМЯ. Як тільки побачу перші рублики на рахунку, почну далі вкладати у ресурс і надіюсь виведу його в люди =)

Все таки бабло перемагає зло і лінь. На рахунок ліні — заходьте у цей пост і давайте мені копняка та мотивуйте мене і отримайте огляд свого ресурсу безкоштовно!