Лінь і бажання прохалявити все більше та більше поглинають мою свідомість. Ніщо так не мотивує як критика зі сторони. Я хочу отримати від вас копняка, щоб позбутися своєї ліні та взятись за роботу з новими силами.

Наразі мені це просто необхідно, адже з покупкою авто я об-завівся кредитами, які треба виплачувати і по скоріше. Тому прошу вас: «Дайте мені копняка!»

 

Давайте зробимо так: Той хто дасть мені найбільший копняк під зад, отримає огляд свого блогу із прямим (рівнесеньким та справжнім) посиланням, або навіть двома. Огляд я зроблю сам, але обіцяю, що кілька переходів та зиск у просуванні ви отримаєте однозначно, адже як не як якісь пузомірки даний блог має.

На усе про все у вас є час до закінчення цього тижня.

Як можна дати мені копняка:

Залишити мотивуючий до дій коментар (без мату будь-ласка). По бажанню ретвітнути та зафесбучити, або законтактити цей пост.

Всього на всього один обдуманий коментар і ви отримаєте повноцінний огляд блогу, а я мотивацію на подальшу працю. Якщо копняк буде гарним, то такі пости будуть з’являтись і згодом — можливо з грошовими призами. Тому про-мотивуйте мене і дайте мені словесного копняка. Це ж так просто =)

— — —

Частенько трапляється таке, що в лобове скло вашого автомобіля може влучити камінь. Поміняти стекло коштує не так дорого, але часу займає достатньо. Тому нікому не приємно бачити тріщини у себе в автівці на склі.