...
Воскресенье , 17 сентября 2023

Електровимірювальні прилади – точність вимірювання

Вимірювальні прилади, які необхідні в роботі електрику, являють собою передові пристрої, засновані на цифрових технологіях. Таким чином, досягається довговічність приладу, а також точність і безпеку вимірювань.

На офіційному сайті https://amperok.com.ua/ru/cat_elektrovymirjuvalni_prylady/ інтернет магазину електротоварів AMPEROK.COM.UA можна ознайомитися з великим каталогом електровимірювальних приладів і скористатися вигідними пропозиціями.

Базою в цьому плані є прилади для вимірювання УЗО. Вимірювачі опору ізоляції, струмовимірювальні кліщі, аналізатори якості електроенергії та Вимірювачі безпеки для електричних пристроїв також важливі. Також варто придивитися до вимірників параметрів Землі і приладів для вимірювання фотоелектричних установок.

bez nazvaniya 28

УЗО метри

При роботах на електроустановках і пристроях важлива повнота вимірювань. Тому можливість вимірювання всіх параметрів УЗО грає ключову роль.

Безпека праці також важлива. Звідси важливу роль відіграє захист від перевищення безпечної напруги при вимірюванні. Крім того, виявляються переплутування провідників L і N. буде корисно мати можливість швидко перевірити з’єднання в розетці за допомогою сенсорного електрода. Функція вольтметра змінної напруги і вимірювання опору контуру короткого замикання, безумовно, ускладнить роботу. Також можна виміряти струм короткого замикання. Безпечна напруга можна вибрати на рівнях 25 і 50 В, а для селективних вимикачів додатково 12,5 в.

Типовий вимірювальний прилад використовується в однофазних і трифазних установках змінного струму. Всі типи автоматичних вимикачів проаналізовані за параметрами з синусоїдальною формою вимушеного диференціального струму. Пристрої взаємодіють зі звичайними і селективними вимикачами зі струмом 10, 30, 100, 300 і 500 мА.

Пропоновані на ринку цифрові лічильники доступні в декількох типах корпусів.

Вимірювачі опору ізоляції

Сучасні лічильники характеризуються вимірюванням опору слабкому струму з акустичною і оптичною сигналізацією. Діапазон вимірювань приладів, що використовуються для оцінки опору ізоляції, часто перевищує 100 ГОм. Вимірювальні напруги вибирають в межах 50, 100, 250, 500 і 1000 В.у деяких приладах передбачена плавне регулювання між 50 і 1000 В з точністю до 10 В. вимірювання проводиться дво – і трипровідним методом. Деякі моделі дозволяють проводити вимірювання з адаптером, підключеним до розетки.

ampermetr a 72 6 30a 72 72 prjamogo vkljuchennja asko a0190010061 amperok 1 300x400 1

Автоматична оцінка комбінацій вимірювань виконується із зазначенням струму витоку. Важливо, щоб ємність тестованого об’єкта автоматично розряджалася після завершення вимірювання опору ізоляції. Один або два коефіцієнта поглинання вимірюються безпосередньо. Прилад запам’ятовує налаштування напруги і часу.

Безумовно, корисним рішенням є вимірювання постійної і змінної напруги і вимірювання ємності тестованого об’єкта. Акустично визначаються п’ятисекундні інтервали часу, що полегшують зняття тимчасових характеристик при вимірюванні опору ізоляції.

О нас VLAD

Проверить еще

bde0fa30bd9002b37cab96b7acfq dacha i sad ulichnyj tsvetnik derevyannoe kashpo ulichnoe kas

Деревянные садовые горшки – практичность, эстетика и функциональность

Деревянные кашпо, если они сделаны добротно, прекрасно впишутся в сад, деревянные террасы и балконы. Горшки, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.