...
Пятница , 23 сентября 2022

97 днів до кінця року

marafonchikАга. А ви собі що думали. До кінця 2012 року залишилось навіть не 100, а всього на всього 97 днів. Та все одно за цей час можна багато чого встигнути. Особливо в тому випадку, коли поставити собі реальні цілі та намагатись їх досягнути.

Я вирішив зробити це у вигляді невеличкого марафону. Ідея зовсім не нова. Товариш Олександр ака 9СЕО поза вчора нашкряб пост про свої 99 днів до кінця року. Мені ж залишилось усього 97 днів, аби встигнути зробити заплановане.

Що це за марафон і які в ньому правила: Правила кожен встановлює які хоче — життя ваше =) Але головне це поставити певні цілі, та до кінця року завершити їх. Найкращим варіантом є розбиття цілей на напрямки, та встановлення певного порядку їх щоденного виконання та деякого опису в блозі для більшої мотивації. Адже все робиться публічно, а це підіймає бойовий дух.

Які направлення я обрав для себе:

— Здоровий образ життя

— Фінансові достатки

Тепер по підрозділах та мініцілях:

Здоровлячко:

— Обмежити вживання цукру та солодкого, а також інших шкідливих продуктів. (Не те що я великий, важкий та неповороткий, просто вважаю що маю 3-4 кг зайвого + частенько болить шлунок).

— Записатись у спорт зал та відновити вечірній футбол. (Це буде ппц як важко, бо коли я ходжу на футбол у той час, як ми купаємо донечку. А спорт зал — то давня мета, до якої ніяк не доберуся, хоча спорт комплекс через дорогу від дому =))

— Почати прокидатись не пізніше 8-ї ранку. (Малеча спить до 8-9, а іноді до 9:30, мені ж потрібно прокидатись поки вони ще сплять. Спробую, Зроблю!)

Бабосики:

— Довести до пуття свої сайти та почати вижимати з них по максимуму.

— Знайти ще одного продавця на торговельну точку і займатись тільки контролем, закупками і т.д.

— Розрахуватись і боргами…

 

Є ще багато підпунктів, їх можливо озвучу по ходу марафону. До нового 2013 року залишилось зовсім небагато. Арбайтен!

— — —

Хотя сезон походов закончился, но все же вопрос о том, какова палатки цена остаеться актуальным. Готовьтесь к следуещему сезону и собирайте деньги на отдых или палатки =)

О нас admin

Проверить еще

Покупаем янтарные бусы — 5 видов украшений из солнечного камня на страницах сайта «Янтарная Комната»

Янтарные бусы — это подарок, которому обрадуется любая женщина. Обращаем внимание читателя на тот факт, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.