...
Воскресенье , 10 сентября 2023

Як влаштований ламінат

%D0%A1%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0 %D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0 HPL e1410639257555Мабуть, найпопулярнішим матеріалом для обробки підлоги на сьогодні є ламінат. Воно й зрозуміло, адже це статеве покриття увібрало в себе всі плюси паркету, при цьому будучи більш економічним, а також простим в експлуатації. Яким же чином досягаються такі високі технічні характеристики даного матеріалу. Розглянемо більш докладно пристрій цієї продукції на найпоширенішому класі цього покриття – 32, який використовується як для житлових, так і для комерційних приміщень. Також поговоримо і про ламінат інших класів.

Дана ламінатная дошка складається з 5 шарів, що забезпечує її особливу міцність і довгий термін експлуатації, тоді як 21-23 класів складаються всього з 3, максимум 4 шарів. Найперший нижній шар являє собою вологостійку папір, який виконує стабілізуючу функцію, вона додає жорсткість і стійкість всієї поверхні. Наступний шар виконаний з HDF панелі. Цей шар являє основу всього ламінату. HDF панель – це деревні волокна високого ступеня стиснення. Даний матеріал відрізняється набагато більшою міцністю і щільністю на відміну від ДВП панелей, які використовуються в ньому більш низької якості – з 21 по 23 клас. Таким чином, ми бачимо, що те як влаштований ламінат визначає його якість.Варто також сказати, що на сторінці http://poly-dveri.com/poli/laminat-kiev/ ви можете купити справді якісний ламінат за доступними цінами!

Далі слід ще один шар, що поліпшує якість дошки – збільшує вологостійкість плівка. Другий шар представлений декоративним папером, яка визначає малюнок ламінатного покриття. Далі дошка покривається синтетичної акрилатной або меламіновою смолою, яка оберігає ламінат від механічних і хімічних впливів. Моделі 21-23 класів покриті менш якісним верхнім шаром, чим також обумовлюється менший термін експлуатації такого статевого покриття.

На сьогоднішній день розроблено також вид, який володіє ще більшою міцністю. У такій дошці шари розташовані дзеркально по відношенню до HDF панелі, тобто нижній шар також покритий синтетичною смолою, але декоративний папір внизу за непотрібністю не використовується.

Зрозумівши, як влаштовано ламинатное покриття, стає ясно, з якої причини цей оздоблювальний матеріал не поступається за якісними і естетичним характеристикам паркету, а також, чому він більш економічний і не вимагає особливого догляду за собою.

О нас admin

Проверить еще

bde0fa30bd9002b37cab96b7acfq dacha i sad ulichnyj tsvetnik derevyannoe kashpo ulichnoe kas

Деревянные садовые горшки – практичность, эстетика и функциональность

Деревянные кашпо, если они сделаны добротно, прекрасно впишутся в сад, деревянные террасы и балконы. Горшки, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.