...
Воскресенье , 4 декабря 2022

Подальший напрямок розвитку

RazvitiyeРозвиватись потрібно однозначно! Застій — це погано. Здається, я знову ввійшов у тісний зв’язок із КЕПом.

Я хочу сказати кілька слів про розвиток в інтернет заробітках. Так, розвиватись особисто також потрібно — вивчати іноземні мови, вивчати мови програмування, вдосконалювати навички створення та просування веб-проектів і т.д. Але з мене дуже і дуже поганий учень, тому я зазвичай вчусь лише на практиці.

Отож я вирішив практикуватись далі у своїх онлайн заробітках. Та мені потрібно визначитись із подальшим напрямком розвитку: Можна й надалі шаритись, по трішки торгувати лінками і ледь ледь піднімати відвідуваність на сайтах і отримувати мізерні прибутки з контексту та тізерок.

Я думаю на продажі лінків не ставити жирну крапку, хоча заробити тут можна чимало. Справа в тому, що продаж лінків з часом робить сайт не дуже привабливим і крім того, що у вас можуть перестати купувати лінки, ще й можна отримати пониження в видачі у пошукових системах. Всьому потрібно мати міру. Не варто продавати лінки у кожному пості з блога із ТИЦ 10. Хоча я так роблю…

Такс, з лінками по трішки зав’язую, але заробляти потрібно. Вихід один — заробляти «по білому», заробляти на трафіку. На контексті і на партнерках. Для цього потрібно мати нормальний трафік, не пустий, а конвертабельний у кліки, у покупців, у гравців і т.д.

Що для цього потрібно — розвивати старі проекти і робити нові СДЛ, які будуть збирати не аби який трафік, а потрібний. Як це зробити — заточувати головну та внутрішні сторінки лише під конкретні запити типу: «Де купити ноутбук», «Як обрати пральну машину» і т.д.

Ставлю собі цілі:

— Створити сайт на тематику «Будівництво та ремонт» і до кінця наступного року вийти на планку 1к хостів.

— Створити сайт на автомобільну тематику і вийти на відвідуваність 800 хостів до кінця наступного року.

— Створити сайт від імені дочки та просто займатись ним в задоволення =)

— До кінця цього року таки подолати планку в 1к на блозі про дієти.

— До кінця року вийти на 1500 хостів на блозі про «Почємучек».

Здається це все. Напевно я можу і більше, але часу на все як завжди не вистачає. Або не так — в мене є купа відмовок та відмазок від будь-якого виду роботи. Так буде чесніше. Побажайте успіху, та слідкуйте за розвитком. Дякую.

О нас admin

Проверить еще

powerslide next grey 100 freeskates

Ролики для творческого фрискейта

Ролики для творческого фрискейта Роллер спорт привлекает тысячи любителей активного отдыха разнообразием стилей. Вы можете …

3 комментария

  1. Так будівництво це цікава тема, і прибуткова, також маю один подібний сайт, правда різношерстої тематики і планую його розвивати більш серйозно

  2. Три з п’яти цілей виконанні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.