...
Четверг , 14 сентября 2023

Компанія Mail.Ru Group оголосила про запуск хмарного сервісу зберігання даних

182Mail.Ru розпочала процедуру бета -тестування в закритому режимі сервісу Хмари « Mail.Ru ». У рамках випробування його учасникам надається близько 100 Гб сховища в хмарі. Тут можуть розміщуватися різні матеріали , будь то фотознімки , відео , презентації , інші цифрові дані . Володар такого цифрового надбання може ділитися своїми файлами з іншими користувачами.

Компанія Mail.Ru Group оголосила про запуск хмарного сервісу зберігання даних
Використання сервісу можливо , крім веб – інтерфейсу , також за допомогою десктопних ( для Windows , Mac OS ) і мобільних додатків ( для Android , iOS ) . Задовольнить запити найбільш просунутих користувачів спеціальний призначений для ОС Linux клієнт. Розміщені в особистій хмарі файли синхронізуються на всіх пристроях в автоматичному режимі.

Ганна Артамонова , віце -президент компанії Mail.Ru Group , глава бізнес -підрозділу « Пошта і портал» , зазначила , що сучасні користувачі найчастіше є володарями одночасно цілого ряду пристроїв , у числі яких настільний ПК , планшет , смартфон , ноутбук , на яких зберігаються розрізнені дані .

Представники компанії вирішили подбати про користувачів , щоб у них була можливість організувати сховище контенту в єдиному місці і отримувати до нього доступ за допомогою будь-якого їх цих пристроїв.

Хмара Mail.Ru став одним їх перших сервісів, що надають користувачеві місце для зберігання інформації , сумірне з місткістю жорстких дисків. Співробітники компанії висловили надію , що зможуть позбавити своїх користувачів від прихильності до конкретного пристрою , і вони зможуть отримувати доступ до фото , відео , іншим файлам з будь-якого ПК , телефону , планшета , перебуваючи в будь-якій точці планети.

Програма для традиційних комп’ютерів дозволить синхронізувати автоматично певну директорію на вінчестері. При додаванні , оновленні вмісту папки , відповідні зміни відразу відбудуться в «хмарі ».

Спочатку доступна в мобільних додатках функція – автозагрузка фотознімків з гаджета , дозволяє виконані за допомогою даного апарату фото автоматично відсилати в Хмара . Функція стане гарантією збереження контенту в разі втрати, поломки мобільного пристрою.

Друзі сайту: ви можете зайти на сайт megogo, якщо ваша дитина хоче смотреть мультики в качестве і абсолютно безкоштовно!

О нас admin

Проверить еще

bde0fa30bd9002b37cab96b7acfq dacha i sad ulichnyj tsvetnik derevyannoe kashpo ulichnoe kas

Деревянные садовые горшки – практичность, эстетика и функциональность

Деревянные кашпо, если они сделаны добротно, прекрасно впишутся в сад, деревянные террасы и балконы. Горшки, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.