...
Воскресенье , 25 февраля 2024

Пішов у спорт зал

SV sport zalЯкось я пообіцяв собі, що до кінця року почну регулярно ходити до спорт зали та хоча б раз на тиждень грати з товаришами футбол у залі.

З футболом все склалось доволі добре. Я влився в стару компанію, та кожної п’ятниці бігаю о 19 годині 60 хв з м’ячем  або без нього – то вже як гра піде. Спускаю п’ять потів, отримую купу задоволення, трохи менше, коли команда програє. Граємо на азарт без усіляких ставок на пиво та інше.

А ось із спорт залою було складніше: Толком я ніколи не займався у залі із гантелями та на тренажерах, тому трішки побоювався, що не справлюсь. Окрім цього я отримав травму спини і ніяк не міг пересилити себе сходити до зали.

Мабуть мене пересилило те, що моя дружина також відновила свої заняття із пілатесу. Я вирішив, що оскільки вона може 3 рази ходити на тиждень до зали, то і мені це під силу.

Сьогодні я був другий раз на тренуванні. Знову отримав масу задоволення та навантаження. Болить усе уже четвертий день. Вийшло так, що перше тренування було в четвер, уже в п’ятницю я бігав футбол, а в суботу знову тренувався на тренажерах. Коротше кажучи навантажую себе по повній. А то зовсім розслабився.

Тренуюсь з 9-ї ранку і до того часу, поки не зроблю усю програму, яку написав тренер. Все дуже просто: кардіо навантаження на початку тренування для розминки та 10 хв кардіо (бігова доріжка, орбітрек), потім прес, спина, руки та ноги. Розписувати все по порядку не бачу сенсу. Рекомендую і вам сходити в спорт залу та по-займатись. Дуже класне і позитивне заняття.

Бачив сьогодні одного хлопчину, в якого в вухах були навушники. Напевне він слухав mp3 плеер, хоча в спорт залі грає своя музика. Може цей собі відокремитись?

Ще мені сподобалось те, що до приходу в роздягальню потрібно одягнути або бахіли, або змінне взуття. Тому в роздягальні та душових доволі чисто. Усі шафки для роздягання обладнанні електронним замком, кий відкривається тільки в тому випадку, якщо до нього піднести магнітний браслет, що видається при вході до роздягальні на ресепшені.

Можливо, коли я стану володарем гарного тіла, то викладу кілька фоток, а поки треба працювати і працювати.

О нас admin

Проверить еще

Аквааеробіка для схуднення

На сьогоднішній день водні види аеробіки користуються великою популярністю. Все це тому, що вода має …

3 комментария

  1. Молодец Саня. Я все никак до фитнесс-клуба не дойду, хотя их в округе много

    • Ага, наважитись було доволі важко. Але реально отримую кайф та задоволення від тренувань. Правда тренери останнім часом бігають тільки а дівчатками. Важко їх докликатись.

  2. Тренуюсь більше трьох років (з рази на тиждень) стабільно. І вже не можу відмовитись навіть – далі все більше подобається!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.