...
Пятница , 23 сентября 2022

Різниця у людях

Очень хорошо иметь у себя телефонный справочник украина, тогда Вы всегда можете быстро найти нужный Вам номер, а не роетесь в кучах записников!

———————————

Велика РізницяПривіт друзі!

Напевне більшість бувалих користувачів інтернету знають, що купувати деякі речі онлайн – значно зручніше та, що головне, дешевше ніж у звичайних магазинах чи на ринку. Інколи ціна навіть може бути у кілька разів (!!!) нижчою! НЕ говорячи уже про зручність того що Вам непотрібно нікуди ставати, йти… Вам принесуть товар додому. Тому я і сам частенько купую різні речі в інтернет магазинах чи аукціонах, і майже завжди все завершується вдало…

Одного разу, я купував на одному українському аукціоні недорогі колонки. Прийшли вони досить швидко ,але були несправні! Вони не грали і на вигляд було видно що б/у, але тип товару був зазначений «новий»! Видавали лише шум. Я написав продавцю про їх несправність, але той у відповідь сказав що то винен я? Побив їх і жаліюся,хочу з нього виманити гроші… Добавив мене в ігнор і все.. Я навіть не хотів більше там нічого купувати. І залишив того продавця, все одно колонки були недорогі.

А от нещодавно один із товарів які я замовив на Ebay, часи, прийшли хоч і вчасно але також із дефектом – у них порозліталися стрілки. Я тоді подумав, що доведеться досить довго морочити голову із тим щоб мені цей товар обміняли на робочий. Думав потрібно буде знімати відео, фото як докази того, повертати товар, що теж коштує гроші, так як посилка інтернаціональна… Але після першого ж мого повідомлення продавець без лишніх питань, навіть без фото доказів погодився вислати мені новий годинник! Я чесно кажучи був здивований таким поворотом подій… Через два тижні прийшов новий годинник, повністю робочий.

От така то різниця 😉

О нас admin

Проверить еще

Необычные способы составить выигрышную комбинацию в лотерее

Победа в лотерейном розыгрыше – это всегда волнительное событие и, чтобы приблизить долгожданный результат, просто …

4 комментария

  1. Просто другий продавець дбає про свою репутацію, а перший створив бізнес на один день

  2. хочу замовити якісь футболки з написами, але стрьомно. раніше замовляв тільки електроніку і то в перевіреному магазині. а ти одьожку купляв?

  3. бо в нас люди бидло, а там дбають про репутацію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.