...
Четверг , 1 декабря 2022

WineLibrary.com взломано

Популярний комерційний сайт Wine Library почав повідомляти своїх користувачів про злом, в результаті якого зазнала небезпеки інформація про кредитні картки.

«Хоча збитки, завдані цим зломом, ще повною мірою не оцінений, і, можливо, ви від нього не постраждали, ми хотіли поділитися з вами тією інформацією, яка у нас є», — йдеться в e-mail. «Коли ми почали отримувати від кількох наших клієнтів дані про можливі шахрайські операції з їх кредитними картами в середині жовтня, ми почали розслідування. У той час ми ще не знали, що стався витік даних. Однак, коли кількість скарг зросла на початку листопада, ми видалили дані всіх кредитних карт з нашого сайт, оскільки хоча точної інформації ми ще не мали, було очевидно, що щось відбувається. Минулого тижня нам вдалося підтвердити, що китайський IP-адреса використовувався для злому нашого сайту і потенційної крадіжки інформації про кредитні картах наших клієнтів. Наскільки зараз можна судити, цей злом ніяк не вплинув на угоди всередині магазину «.

Крім видалення даних зі старого сайту, компанія також прискорила запуск нового, на якому всі дані кредитних карт будуть обслуговуватися третьою стороною.

Поки нічого більш про скоєний зломі не відомо, клієнтам радять перевірити виписку кредитних карт на предмет підозрілих транзакцій, і подати заявку на безкоштовний звіт. Також усіх клієнтів, що заходять на сайт, просять змінити паролі своїх акаунтів.

О нас admin

Проверить еще

04a42b44dd8f

БК Париматч: ставки на спорт и казино

Популярный букмекерский портал Pin-Up постоянно расширяет перечень своих услуг. В скором времени на сайте компании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.