...
Воскресенье , 27 ноября 2022

PayPal випустила додаток для Facebook

У сфері соціальних виплат стався гігантський прорив. Платіжна система PayPal випустила додаток для Facebook, яке дозволить відправляти гроші друзям.

Додаток, назване просто Send Money, є настільки ж простим, як і його назва. Ти можеш відправити або електронну листівку з грошима, або просто гроші без листівки. Ти вибираєш листівку, потім вибираєш друга і відправляється суму грошей.

«Інфраструктури PayPal і Facebook тепер злилися воєдино», — заявив представник PayPal Ануй Наяр. «Це ще один спосіб персоналізації грошових переказів».

Незважаючи на те, що існує кілька способів оплати з PayPal через Facebook (на думку спадає Payvment), це перший додаток, що дозволяє здійснювати peer-to-peer платежі через Facebook і PayPal. І у зв’язку з peer-to-peer транзакцією не стягується операційний збір, хоча звичайні обмеження PayPal і комісійний збір при перекладі за кордон все-таки мають місце бути.

«Відправка грошей від людини до людини безкоштовна», — зазначив старший менеджер з маркетингу PayPal Коутіньо. «Якщо грошова операція фінансується PayPal або пов’язана з банківським аккаунтом, то вона є безкоштовною».

І в той час, як головним аспектом програми Send Money є забезпечення транзакцій в рамках найбільшої в світі соціальної мережі, також підкреслюється можливість відправки електронної листівки. PayPal відразу ж звернула увагу на те, що щорічно відправляється більше 500 мільйонів електронних листівок, і тому PayPal пропонує десятки можливостей, починаючи від днів народжень і закінчуючи іншими поздоровленнями.

О нас admin

Проверить еще

04a42b44dd8f

БК Париматч: ставки на спорт и казино

Популярный букмекерский портал Pin-Up постоянно расширяет перечень своих услуг. В скором времени на сайте компании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.