...
Пятница , 26 мая 2023

ASUS представила бездротову гарнітуру і USB-динаміки для комп’ютерних систем

Компанія ASUS розширила модельний ряд периферійної комп’ютерної техніки і представила бездротову гарнітуру HS-W1 Wireless USB Headset і колонки MS-100. Обидві новинки призначені для спільного застосування з ноутбуками і настільними комп’ютерами.

 

Гарнітура HS-W1 Wireless USB Headset містять два 40-міліметрових динаміки, які забезпечують відтворення звуку в діапазоні від 20 Гц до 20000 Гц. Також в наявності є мікрофон, сприймає звук в діапазоні від 100 Гц до 10000 Гц. Мікрофон підтримує функцію придушення зовнішніх шумів. Кнопки зміни гучності звуку перебувають безпосереднього на навушниках, а включення і виключення мікрофону здійснюється шляхом його опускання і підняття, відповідно. Для підключення гарнітури до комп’ютерної системи застосовується бездротової інтерфейс з частотою 2,4 ГГц. Відповідний приемопередатчик підключається до порту USB. Радіус покриття сигналу становить 15 м. Ємності вбудованого акумулятора досить для роботи в автономному режимі до 8 годин, а зарядка акумулятора здійснюється протягом 3 годин. Для цього необхідно підключить навушники до системи за допомогою дроту. Новинка має масу близько 170 г.

 

Колонки MS-100 оснащуються 54-міліметровими динаміками потужністю 1,5 Вт. Для їх підключення до системи застосовується порт USB, який служить як для передачі сигналу, так і енергопостачання. Заявлена ​​сумісність з комп’ютерами, що працюють під управлінням ОС Windows Vista і Windows 7. Інформація про терміни початку продажів і рівень рекомендованих роздрібних цін представлених новинок поки не повідомляється.

О нас admin

Проверить еще

04a42b44dd8f

БК Париматч: ставки на спорт и казино

Популярный букмекерский портал Pin-Up постоянно расширяет перечень своих услуг. В скором времени на сайте компании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.