...
Пятница , 23 сентября 2022

Новий альбом Мадонни безкоштовно у Яндекс.Музика

Компанія «Яндекс» отримала від Universal Music права на трансляцію і навіть надання користувачам можливості безкоштовно завантажувати новітній альбом Мадонни, MDNA, через сервіс «Яндекс.Музика». Це безпрецедентний випадок, тому що крім, власне, безкоштовності контенту, він з’явився на музичній майданчику «Яндекса» раніше офіційного релізу, який намічений на 26 березня.

Варто звернути увагу, що для попереднього замовлення дванадцятий за рахунком студійний альбом Мадонни став доступний в магазин Apple Itunes ще з 3 лютого цього року і за кілька годин він виявився самим продаваним в 50 країнах, повідомляє «Коммерсант’.Украіна». На даний момент MDNA може бути завантажений або прослуханий онлайн на території Росії, України, Казахстану і Білорусії, в той час як на інших легальних музичних онлайн-сервісах альбом з’явиться лише з 6 квітня.

Комерційні умови договору між «Яндексом» і Universal Music поки не розголошуються, хоча зазвичай вони обчислюються сотнями тисяч доларів і виплачуються майданчиком на користь правовласника вперед, відзначив директор сервісу Fidel.ru, Борис Голіков. Однією з причин такого привілейованих умов для російської компанії може бути високий рівень піратства в згаданих вище країнах. У спробах боротьби з ним Мадонна і Universal Music, швидше за все, і вирішили надати «Яндексу» права на офіційне розповсюдження альбому.

До речі, на піратських ресурсах він став доступний ще за тиждень до релізу. Безкоштовне і офіційне поширення MDNA силами «Яндекса» і аналогічні акції в майбутньому можуть зіграти позитивну роль в боротьбі з такого роду подіями і з самим феноменом інтернет-піратства. Додамо, що кількість завантажень альбому обмежена 100 тис. копій. На момент написання новини залишалося доступно ще близько 80 тис.

О нас admin

Проверить еще

04a42b44dd8f

БК Париматч: ставки на спорт и казино

Популярный букмекерский портал Pin-Up постоянно расширяет перечень своих услуг. В скором времени на сайте компании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.