...
Среда , 15 марта 2023

Компанія Flex Lighting розробила плівку для підсвітки

Компанія Flex Lighting розробила плівку з однойменною назвою, яка може використовуватися для підсвічування в пристроях для читання електронних книг, виконаних на базі технології електронного паперу.

Нагадаємо, така технологія передбачає використання світла навколишнього середовища для формування зображення. Це, з одного боку, дозволяє значно економити енергії, тому що вона витрачається тільки для оновлення сторінки, а не постійно, а також дозволяє комфортно читати навіть при яскравому сонячному освітленні. Але, з іншого боку, для використання дисплеїв на базі технології електронного паперу в темний час доби потрібно використовувати додаткове зовнішнє освітлення. Нова розробка Flex Lighting дозволяє усунути цей недолік рефлективних дисплеїв. Вона являє собою тонку плівку, здатну виробляти світло, і, тим самим підсвічувати підкладку для формування зображення. При цьому плівка є прозорою і не заважає сприйняттю інформації. Крім того, плівка є гнучкою, а її товщина складає всього 0,05 мм, що дозволяє легко інтегрувати її в пристрої для читання електронних книг. Нова плівка заснована на LED технології і споживає незначну кількість енергії. При достатній кількості зовнішнього світла її можна відключити для економії енергії акумулятора. Плівка може використовуватися як з чорно-білими, так і з кольоровими рефлективним дисплеями.

———————

Интересуетесь обьявлениями в городе Гомель? Тогда Вам нужно взглянуть на Бесплатные объявления Гомель, еКомиссиока, сдесь ві всегда можете найти то что Вам нужно!

О нас admin

Проверить еще

04a42b44dd8f

БК Париматч: ставки на спорт и казино

Популярный букмекерский портал Pin-Up постоянно расширяет перечень своих услуг. В скором времени на сайте компании …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.