...
Четверг , 22 сентября 2022

Користувачі LinkedIn звинувачують соцмережу в крадіжці електронних адрес

207Користувачі мережі LinkedIn підозрюють адміністрацію ресурсу у розкраданні електронних поштових адрес з метою подальшої розсилки запрошень по контакт-листу . Інформацію агентство Bloomberg оприлюднило 22 вересня.

У минулий понеділок , 17 вересня о Каліфорнії до суду м. Сан — Хосе було подано колективне позовну заяву. Вимога позивачів полягає у припиненні подібної практики з боку компанії , а також повернення заробітку , отриманого обманним шляхом. Користувачі налаштовані рішуче , наполягають на розгляді справи судом присяжних.

Адреса електронної пошти в LinkedIn виступає в якості імені користувача. У позові йдеться , що таким чином компанія збирала дані про адреси користувачів, що знаходяться в списку контактів. Отримані дані використовувалися мережею для розсилки запрошень для реєстрації в LinkedIn . Користувачі вплинути на цей процес ніяк не можуть.

За словами представників LinkedIn , позов не має під собою ніяких підстав . Компанія буде доводити в суді неспроможність претензій. У LinkedIn стверджують , що адміністрація не використовує доступ до призначених для користувача електронними адресами без згоди на те з боку володаря акаунта. Абсурдним визнали звинувачення в тому , що мережа видає себе за « користувача » для проникнення в чужі мейл- бокси.

Тим не менш, одна з представниць сторони обвинувачення повідала Bloomberg про розсилку від її імені мережею LinkedIn близько 3 тис. запрошень для реєстрації у професійній соціальній мережі.

За словами заявників , вірусне розширення клієнтської бази є елементом стратегії LinkedIn. За даними професійної соцмережі , її аудиторія налічує 238 млн учасників.

Соцмережа почала функціонувати в 2003 році , в 2011 році (травень ) вперше було проведено первинне розміщення цінних паперів LinkedIn. Останні торги на Нью — йоркській біржі свідчать про падіння акцій компанії на 2,1 %.

О нас admin

Проверить еще

Популяризація групи чи пабліка Вконтакті

Минулий раз я писав про те, як розкрутити групу Вконтакті. Тепер вирішив детальніше зупинитись на …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.