...
Суббота , 26 ноября 2022

Скачати музику В Контакте

Привіт! Недавно передімною постало питання: «Як скачати музику з Вконтакте?». Я досить довго рився в інтернеті у пошуках якоїсь програми чи сервісу, яий би допоміг мені у цій справі, і наткнувся на одну програму, яка дозволяє скачувати аудіо з в контакте. Спочатку подумав що це черговий лохотрон , який краде паролі від в контакте, але почитавши в інтернеті відгуки, та перевіривши оновленим КІС 2010, вирішив таки встановив)
Під час установки програма попросить зачинити усі вікна браузера(браузерів), та після їх закриття продовжить інсталяцію. Після того як програма встановилася, я (все ще із невеличкою опаскою втрати паролів) запускаю свою Оперу, та відкриваю Контакт, заходить нормально)
Переходжу до перевірки того чи програма дійсно працює). Прокручую сторінку до своєї стіни і бачу що під записами із музикю з»явилася додаткова кнопочка:

Скачати музику з контакту

Натимкаю на цю новеньку «тицялку», і у мене у фоновій вкладці відкривається сторінка, на якій можна із великою швидкістю скачати цю пісню! Я був дуже радим)
А ще, в доповненні до статті я напишу як можна скачати відео з контакту.
Отже відео. Для цього існує, мабуть багатьом відомий, сервіс http://videosaver.ru/. Користуватися ним надзвичайно легко, на головній сторінці є форма у яку потрібно вставити ссилку на стрінку В Контакте із відео яке хочете скачати натиснути кнопочку «скачати!», через кілька секунд Ви отримаєте пряму ссилку на відео!) Таким же чином можна скаччати відео і із багатьох інших сайтів такий як ЮТюб чи РуТюб, (поний список дивися на сайті).
От і все)

—————

Скачати програму для аудіо ВКОНТАКТЕ
Делаете дома ремонт? Тогда вам обязательно нужны качественые двери! От правильного их выбора и зависит уют в доме. А для того что бы сделать правильный выбор посмотрите двери софья каталог, у нас вы можете купить со склада в москве двери по ценам производителя!

О нас admin

Проверить еще

Screenshot 2

Огромный во всех смыслах этого слова интернет-магазин товаров ждет тех, кто ценит удобство и качество

Скорей всего любой человек, вынужденный регулярно посещать огромное количество самых разных точек по продажам того …

One comment

  1. молодець Андрюшшшша))))))))))))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.