...
Среда , 20 сентября 2023

Безкоштовний хостинг для шкільного сайту

хостингПривіт усім мандрівникам тенет!

Сьогодні, як я і обіцяв у попередньому пості, я розповім де взяти хороший хостинг для шкільного сайту.

На сьогоднішній день далеко не у кожної школи є свій сайт, але все іде до цього.
Шкільні сайти у більшості випадків створюються внутрішніми зусиллями – вчитель інформатики, учні на уроках інформатики або доручають якомусь конкретному учню.

У моєї школи немає свого сайту, але зробити потрібно, і це завдання лягає на мене, так як ніхто більше не уміє :).

Ну, я кілька тижнів назад навіть сам загорівся ідеєю зробити шкільний сайт, і віддячити школі у такий спосіб за 11 років тортур навчання…
Із доменом на CMS я оприділився швидко, мені сподобалася Toogle-CMS та домен в org.ua.
Інше питання це хостинг на якому розмістити. Школа на нормальний навряд чи видасть гроші, а свої платити я немаю бажання, тому я вирішив розмістити на безкоштовному БУБА-Хост, але, знайшов ДУЖЕ цікавий сайт що роздає безкоштовно хостинг!

Клуб шкільного сайту – Суперський НеКомерційний проект! Це не реклама, а дійсно хороший портал для тих, хто розробляє або збирається розробити шкільний сайт!
Ось що Вони пишуть про себе:

Даний проект не є комерційний, тому ніякої оплати та розміщень реклами ми не вимагаємо. Відкрилися ми за підтримки відмінного хостинг провайдера NetLevel.ru та Хмельницького Обласного інституту післядипломної освіти викладачів. Проект створений для тих хто хотів би відкрити шкільний сайт але не знає як це зробити і не має фінансової підтримки для покупки хостингу. На сайті буде публікуватися корисні статті та матеріали для допомоги у створенні та підтримці сайтів, так само ми безкоштовно надаємо хостинг послуги на рівні комерційних хостинг провайдерів для таких проектів. Мета проекту дати можливість з’явиться і розвиватися шкільним сайтам. Натомість ми не вимагаємо будь-якої оплати або розміщення раклами. Але є й свої умови! Ми не хочемо тримати проекти складаються з 2 сторінок і не розвиваються більше місяця, такі проекти не є гідним що б користуватися послугами нашого хостингу. Ми видамо хостинг всім бажаючим під проект шкільного сайту, за умови що сайт буде розвиватися. Для початку ми даємо: Можливість використовувати адресу виду: Login.1edu.info Можливість використовувати свій домен Опції: php, mysql, mail, статистика, фтп не обмежений трафік, і 100 мегабайт дискової квоти. І управління через Cpanel Якщо проект серйозний і вимагає більше опцій – пишіть домовимося.

Перекладе за допомогою Гугла, тому що сайт російськомовний, що трішки розчарувало…:(

Також адміністрації можу порадити змінити шапку сайту на оригінальнішу, ця на мою думку взагалі не вписується.

Моє загальне враження від Клубу дуже хороше – добрі умови хостингу, без реклами. Якщо я не помиляюся, це єдиний у своєму роді проект. Тому як деякі інші хостинги платні дозволяють розміщувати безкоштовно шкільний сайт, але параметри мізерні… Найбільше що мені вдалось знайти це 50 мб диковоъ квоти.
На 1edu.info також є форум, де допоможуть починаючим відповідями на їхні запитання.

Ось впринципі на сьггодні і все) Але, наступна стаття уже не за горами:), і буде вона про те як множити на бумазі, але не у стовпчик :).

О нас admin

Проверить еще

item4

Как сделать забор из деревянного штакетника

Забор из древесного штакетника можно применять не только в качестве ограды для участка. Он также …

11 комментариев

 1. Молоток, що шукаєш, я своїм подарував сайт на юкозі)
  А от це “впринципі на сьггодні і все” поправ, Ліньтяй!

  • Я не лінтяй! 🙂
   У якомусь із попередніх постів я писав що очі простудив, тож трішки важко друкувати і читати з монітора)

 2. А зачем оно им надо? =/

 3. “Останны коментары:” – вбило!

 4. В Україні є цілком непогані безкоштовні хостинги 😉 Зокрема, свого часу цікавився таким у http://www.TheHostville.com – з переваг виділяється височенний аптайм (близький до 100%), розміщення в Україні (що в наших реаліях вельми важливо), українізована панель керування (ISPmanager).
  І стосовно квот – якщо спершу автоматично можна отримати 25Мб, то за заявкою на форумі чи у службу підтримки – простір збільшується до 60->125->300 і т.д. Мб.

 5. Ха-ха, а у моей школы есть сайт и не один. Конечно его делали ученики за свои денежки:)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.